بازنشر (repost) در استوری اینستاگرام چیست؟

استوری اینستاگرام به شما امکان می دهد چندین عکس ، فیلم ، نظرسنجی ها و مسابقات اینستاگرامی و سایر محتواهایی را که در قالب نمایش اسلاید کنار هم قرار داده شده است برای فالوورهای خود در طی بیست و چهار ساعت، به اشتراک بگذارید. استفاده ازاستوری های اینستاگرام برای افزایش فالوورها در اینستاگرام ضروری است و بازنشر مجدد استوری ها یک روش عالی برای ایجاد جامعه ایی جدید از فالوورهاست.

آیا بازنشر(اشتراک گذاری) در اینستاگرام قانونی است؟

اگرچه به نظر می رسد اینترنت سرزمینی بی قانون است ، جایی که افراد در آن انواع و اقسام مطالب را به اشتراک می گذارند بدون اینکه زیاد به آن فکر کنند ، اما حقیقت این است که انتشار مجدد محتوای محافظت شده از  مطلبی که اجازه اشتراک آن را ندارید غیرقانونی است.
طبق دستورالعمل های اینستاگرام ، شما فقط عکس ها و فیلم هایی را که گرفته اید یا حق اشتراک گذاری دارید می توانید به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید محتوای ایجاد شده توسط دیگران را به اشتراک بگذارید ، بایستی شما را  تگ کرده باشند.

چه کسی استوری اینستاگرام من را به اشتراک گذاشته است؟

همانطور که می دانید ، هر زمان که در استوری شخصی تگ شوید ، پیامی مستقیم را دریافت می کنید تا به شما اطلاع دهد که از شما نام برده شده است. خواه در یکی از استوری های اصلی کاربر تگ شده باشید یا در یکی دیگر از استوری های خودتان که  مجدداً تصمیم گرفته اید آن را به اشتراک بگذارید.
با این حال ، اگر کسی صفحه ای از استوری شما را ضبط کند ، آن را در Camera Roll خود ذخیره کند و سپس آن را دوباره ارسال کند ، به شما اطلاع داده نمی شود مگر اینکه داوطلبانه شما را تگ کند. دلیل آن این است که آنها اساساً با استفاده از محتوای شما یک استوری جدید ایجاد کرده اند.

آیا بازنشر(اشتراک گذاری) نیازی به فالوو کردن دارد؟ 

برای به اشتراک گذاری استوری ها نیازی به فالوو کردن ندارید و شما می توانید از ویژگی های ضبط صفحه استفاده کنید.iOS و Android هر دو دارای ویژگی صفحه نمایش و ضبط صفحه نمایش داخلی هستند که می توانند بدون بارگیری برنامه های اضافی مورد استفاده قرار گیرند.به عنوان مثال ، می توانید از استوری اینستاگرام شخص دیگری هنگام تماشای آن اسکرین شات بگیرید ، سپس آن عکس را در استوری جدید بارگذاری کنید. به همین ترتیب ، می توانید از ضبط صفحه برای ضبط ویدیوی استوری اینستاگرام استفاده کنید ، سپس آن ویدیو را در استوری خود مجدداً ارسال کنید.

آیا می توانیم استوری اینستاگرام را که در آن تگ نشده دوباره پست کنیم؟

فقط می توانید استوری هایی را که در آنها تگ شده اید را مجدداً پست کنید. وقتی کسی شما را در یک استوری تگ می کند ، اساساً به شما اجازه می دهد دوباره آن را دوباره پست کنید.
اگر اجازه شفاهی دارید که یک استوری اینستاگرام را دوباره پست کنید اما در آن تگ نشده اید ، یک راه حل  برای iPhone وجود دارد که می توانید با ضبط صفحه داخلی خود از آن استفاده کنید.


مراحل ضبط استوری ها و ذخیره آن در Camera Roll :
  • در بخش تنظیمات کلیک کنید و گزینه Control Center  را انتخاب کنید و در نهایت  انتخاب گزینه Customize Controls را انتخاب کنید.
  • گزینه Screen Recording را انتخاب کنید.
  • هنگامی که می خواهید  استوری(Stories) اینستاگرام را ضبط کنید ، کافی است انگشت خود را به سمت بالا بکشید و روی دکمه قرمز ضبط ضربه بزنید. برای بازگشت به استوری ، انگشت خود را به پایین بکشید. ضبط کننده صفحه شما همه چیز را روی صفحه ضبط می کند.
  • ضبط های صفحه به طور خودکار در Camera Roll ذخیره می شوند. هنگامی که استوری اینستاگرام را به عنوان یک ویدیو ذخیره کردید ، می توانید آن را ویرایش کرده و مجدداً در Story خود ارسال کنید. 

چگونه می توان تعامل در بازپخش های استوری خود را به حداکثر رساند

روشهایی که می توانید با استفاده از فعالیت کاربران بازنشر استوری(Stories) خود را به حداکثر برسانید:
  • هشتگ های هدفمند: برای جذب مخاطبین خود می توانیددر متن استوری خود هشتگهای مناسب قرار دهید.
  • برچسب ها: از نظرسنجی گرفته تا برچسب های مسابقه و سوال یا گزینه های بی پایان برای ایجاد مکالمه در استوری خود می توانید استفاده کنید.
  • متن:  جزئیات بیشتری به  استوری(Stories) خود اضافه کنید
  • GIFS: این نمادهای متحرک همیشه روشی سرگرم کننده برای جذاب و پویاتر کردن استوری(Stories) شما هستند!

resources

نظر شما :