چرا پستها در اینستاگرام دیده نمی شود؟

اینستاگرام برای اطلاع از اینکه شخص هنوز هیچ عکس یا ویدیویی را در پیج خود ارسال نکرده است ، از پیام"«No Posts Yet»
" در  پروفایل استفاده می کند. این مورد  تنها مربوط به استوری ها نیست بلکه  معمولاً وقتی شخصی به اینستاگرام می پیوندد و هنوز نمی خواهد محتوایی به پروفایل خود اضافه کند ، معمول است.

چه زمانی "No Posts Yet" در پروفایل ظاهر می شود؟

در بیشتر مواقع این پیام برای نشان دادن اینکه هنوز هیچ پستی وارد نشده استفاده می شود ولی بعضی اوقات نیز با مسدود شدن مترادف است. اگر کاربری مسدود شده باشد ، در حسابی که او را مسدود کرده است ، پیام "No Posts Yet" در جایی که پست های او معمولاً نمایش داده می شود ، نمایش داده می شود.

آیا "No Posts Yet" به این معنی است که من مسدود شده ام؟

تعداد زیادی از کاربران به طور ناگهانی متوجه این اتفاق در حساب های تصادفی شده اند که حتی آنها را دنبال نمی کنند. به نظر می رسد این یک اشکال است که باعث می شود حساب ها به صورت "هنوز بدون ارسال" نشان داده شوند ، حتی اگر آنها شما را مسدود نکرده باشند. تعداد جدید گزارش ها نشان می دهد که مشکل احتمالاً یک اشکال است.

آیا این یک اشکال است یا واقعاً توسط شخص مسدود شده اید؟

متأسفانه در این مرحله راهی برای گفتن وجود ندارد. هر دو رخداد در اینستاگرام دقیقاً همان شکل را دارند

در مورد اشکال «No Posts Yet» در اینستاگرام چه کاری می توانید انجام دهید؟

در حال حاضر ، هیچ چیز. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که صبر کنید تا اینستاگرام مشکل را برطرف کند ، که البته مدتی طول نمی کشد زیرا آنها دائماً به روزرسانی می کنند. اطمینان حاصل کنید که برنامه اپلیکیشن را به طور مداوم آپدیت کنید.

راههایی برای پاک کردن پیام «No Posts Yet»

گاهی اوقات پیام "No Posts Yet" ممکن است در پروفایل شما نشان داده شود ، حتی اگر قبلاً پستی در پیج خود انتشار داده باشدی. در این حالت ، چند کار وجود دارد که می توانید برای خلاص شدن از این پیام انجام دهید.

از سیستم خارج شوید و دوباره وارد شوید

خروج از اکانت اینستاگرام خود و ورود مجدد به سیستم معمولاً به نظر می رسد این مشکل را برطرف می کند. لازم به ذکر است که با خروج از حساب خود ، پیش نویس هایی که ذخیره کرده اید حذف می شود. با این حال ، به هیچ وجه روی اکانت شما تأثیر نخواهد گذاشت.

cache ها را پاک کنید

یک راه حل آسان برای این مشکل پاک کردن کشهای اینستاگرام است. پاک کردن کشها هیچ اطلاعات شخصی در حساب شما را پاک نمی کند.
برای پاک کردن حافظه پنهان اینگونه عمل کنید:
 Settings > Apps > Instagram. Now go to ‘Storage’ and tap ‘Clear cache


اتصال اینترنت خود را بررسی نمایید

گاهی ممکن است مشکل «No Posts Yet» در نمایه شما معمولاً در نتیجه بارگیری نکردن صحیح صفحه است این مسئله به این دلیل است که اتصال اینترنت شما  دارای مشکل است. اتصال به شبکه Wifi یا بالعکس را امتحان کنید و دوباره صفحه را بارگیری کنید.

منبع:

https://nerdschalk.com/what-is-instagram-no-posts-yet/#what-does-no-posts-yet-mean-on-instagram

نظر شما :