اکسپلور(explore) اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند؟

در گذشته ، صفحه Explore Instagram قبلاً با عنوان Popular Popular شناخته می شد. در این صفحه مجموعه ای از بهترین محتواهای  بود که توسط مشارکتکاربران و همچنین تیم های اینستاگرام ارزیابی می شد که امروزه به عنوان صفحه اکسپلور ایسنتاگرام نامیده می شود.

صفحه اکسپلور مجموعه ای از عکس ها و فیلم هایی است که از مجموع فعالیتهای شما برداشت می شود.برای تایید این مطلب می توانید سری به صفحه اکسپلور خود بزنید در آنجا،تعداد زیادی محتوای اینستاگرامی مورد نظر خود را در مضامین و مجموعه های صفحه منعکس می کنید.مثلا من حسابهای زیادی را دنبال می کنم که شامل پزشکی ، ورزشی ، سلامت و فیلم و سریال است. 

وقتی به صفحه جستجوی  حسابتان می روید ، حدس می زنید چه نوع محتوایی در آن دیده می شود؟ بله  پزشکی ، ورزشی ، سلامت و فیلم و سریال

صفحه اکسپلور اینستاگرام براساس فعالیت و تنظیمات برگزیده محتوای شمارا طراحی کرده است. در یک کلام اکسپلور اینستاگرام را به عنوان "واقعی ترین مکان در وب" می توان دانست.

صفحه اکسپلور اینستاگرام چگونه فعالیت می کند؟

 به زبان عامیانه ، مطالبی که در صفحه جستجو ظاهر می شود ، محتوایی است که فالوورهای من و افرادی که دنبال می کنم با آنها توانسته اند تعامل برقرار کنند.این فرآیند یک اثر "شبکه" خاص ایجاد می کند که قدرت و دسترسی صفحه اکسپلور را گسترش می دهد.

چرا شما نیاز به اکسپلور(Instagram Explore) اینستاگرام دارید؟

 صفحه Instagram Explore یک مکان منحصر به فرد طراحی شده برای کاربران اینستاگرام برای کشف محتوای جدید و مرتبط برای پیگیری و تعامل با آنها است.الگوریتم پشت صفحه ، آن را به ابزاری قدرتمند برای شبکه سازی و نوردهی برای برندها و کاربران در همه جا تبدیل می کند.

اگر اینستاگرام بخشی از استراتژی بازاریابی مشاغل شما باشد ، هدف شما باید معرفی شدن در صفحه اکسپلور اینستاگرام باشد.چرا؟ در مرحله اول ، نام تجاری شما قرار گرفتن در معرض هدف قرار گرفته است که با هر مخاطب سفارشی ایجاد شده از طریق تبلیغات Instagram رقابت می کند.به آن فکر کنید: محتوای موجود در Instagram Explore براساس فعالیت مخاطبان شما انتخاب می شود. وقتی آنها با پست شما درگیر می شوند ، اینستاگرام این پست را در مقابل دوستان و دنبال کنندگان آنها قرار می دهد.

نکته اصلی این است که شما نمی توانید این نوع هدف گذاری را دوباره ایجاد کنید.

اگر محتوای شما از طریق صفحه Explore به کاربر نشان داده شود ، این بدان معناست که فعالیت وی به اینستاگرام نشان داده است که احتمالاً به محتوای شما علاقه مند است.

ثانیا ، صفحه Instagram Explore یک کانال ارزشمند و رایگان به کانال بازاریابی شما است.

محتوای صفحه کاوش به معنای ابزارهای جدیدی برای آگاهی از برند و قرار گرفتن در معرض آن است. در حالت ایده آل ، کاربران برای دیدن و کسب اطلاعات بیشتر بر روی پست شما کلیک می کنند ، برای محتوای هیجان انگیزتر حساب شما را دنبال می کنند و در نهایت - اگر محتوای مناسب را ارسال کنید - از دنبال کنندگان به مشتری تبدیل می شوند.در مجموع ، دریافت محتوا در صفحه Instagram Explore می تواند به شما در تقویت تبدیل و فروش - در کل بازاریابی در Instagram کمک کند.

صفحه اکسپلور اینستاگرام محلی است در اینستاگرام پستهای کاربران را مدیریت می کند. هر کاربر بسته به پست هایی که لایک می کند و فالوورهایی که او را دنبال می کنند محتوای مختلفی را در صفحه اکسپلور خود مشاهده خواهد کرد. به زبان ساده ، مجموعه ای از پست هایی است که اینستاگرام فکر می کند ممکن است دوست داشته باشید.

در اواسط سال 2019 ، اینستاگرام انقلابی در صفحه جستجوی خود ایجاد کرد. صفحه جستجوی جدیدی را منتشر کرد و کانال های موضوعی جدید ، منابع خبری ، استوری های اینستاگرام و فضای اختصاصی برای IGTV را اضافه کرد. الگوریتم اینستاگرام به طور مداوم از رفتار شما الگوبرداری می کند، از جمله اینکه چه اکانت هایی را دنبال می کنید ، چه پست هایی را دوست دارید و آنها را لایک می کنید ،  کدام استوری های و محتوای IGTV را دوست دارید تماشا کنید. به طور خاص ، این پلتفرم امیدوار است که به مردم کمک کند تا راحت تر کشف کنند که به دنبال چه چیزی هستند و آن را دوست دارند.

نظر شما :