چگونه استوری های اینستاگرام را ببینیم؟

استوری های اینستاگرام(Instagram Stories) از جمله امکاناتی است که ایسنتاگرام در اختیار کاربران قرار داده است که در آن  کاربران می توانند تصاویر و محتوای مرتبط و فیلم های ویدئویی را در یک فرمت مشخص ضبط و ارسال کنند. 
استوری های اینستاگرام(Instagram Stories) در اوت 2016 راه اندازی شد، در ابتدای راه به دلیل شباهت استوری های اینستاگرام(Instagram Stories) با  Snapchat بسیار مورد انتقاد قرار گرفت. در هر دو برنامه، محتواها فقط 24 ساعت از زمان ارسال در دسترس استو در فید فالوورهای شما نمایش داده شود. . استوری های اینستاگرام(Stories)  قابلیت اضافه کردن متن، هشتگها ،  ایموشن ها و استیکرها را دارند


مراحل مشاهده استوریهای اینستاگرام(Instagram Stories)


  مرحله اول:‌Instagram را باز کنید و به صفحه اصلی بروید. 
برای مشاهده استوری های اینستاگرام(Instagram Stories) ، برنامه اینستاگرام نسخه موبایل را باز کنید و روی نماد خانه در گوشه پایین سمت چپ صفحه خود ضربه بزنید.  
تعدادی از آیکون های دایره ای را در امتداد بالا مشاهده خواهید کرد، که هر کدام از آنها نشان دهنده استوری های(Stories)  فعال ارسال شده توسط فالوورهای شما هستند. 
برای اضافه کردن استوری های(Stories) خود باید از دایره سمت چپ که در آن با عبارت ؛your story" مشخص شده ستفاده کنید.

مرحله دوم: بر روی یک آیکون دایره ای ضربه بزنید تا داستان کاربر را مشاهده کنید.
هر آیکون دایره ای که در بالای صفحه اصلی مشاهده می کنید، پیش نمایش کوچکی از استوری ارسالی را، نشان می دهد. روی آن ضربه بزنید تا کل استوری(Stories)  مخاطبتان را ببینید. پس از آنکه روی داستان ضربه بزنید، استوری های(Stories) بعدی را نیز می بینید.


  
مرحله سوم:برای حرکت بین عکس ها و فیلم هاستوری (Stories) ضربه بزنید.
یک استوری (Stories)  تنها می تواند عکس های فردی و فیلم های متعدد را با هم ترکیب کند و به مخاطبین خود نشان دهد. اولین استوری (Stories)که می بینید، جدیدترین استوری (Stories) ارسالی مخاطبین شما خواهد بود. روی صفحه نمایش دستگاه تلفن همراه خود ضربه بزنید تا به عکس بعدی یا ویدیو بعدی که کاربر به استوری (Stories)  ارسال کرده است، بروید.
مرحله چهارم :ضربه تند وشدید زدن به حرکت از یک استوری (Stories) به استوری دیگر.
کشیدن چپ و راست در حال مشاهده یک استوری اینستاگرام(Instagram Stories) به شما این امکان را می دهد که بین داستان های کاربران مختلف تغییر را ایجاد کنید. هنگامی که شما  یکی از استوری هایتان(Stories)را باز کنید، منوی روبرو  را مشاهده خواهید کرد که در آن تصمیم می گیرید چه مسیری را ادامه دهید:آیا دیدن 
استوری (Stories) را متوقف کنید یا استوری های قبلی نیز نگاهی بیندازید.

نظر شما :