روش به اشتراک گذاری از استوری به استوری در اینستاگرام

استوری های اینستاگرام به اکانت های اینستاگرام اجازه می دهد عکس و فیلم ارسال کنند و پس از 24 ساعت ناپدید می شوند. استوری ها در آگوست 2016 راه اندازی شد و اکنون بیش از 500 میلیون اینستاگرام  روزانه از استوری استفاده می کنند. اگر تا به حال به فکر افتادید که  از استوری دیگران برای استوری خود استفاده کنید و  جذابیت استوری خود را امتحان کنید ، اکنون زمان مناسب است. آیا می خواهید نحوه اشتراک گذاری از استوری به استوری را بیاموزید؟ 


بازنشر (اشتراک گذاری) از استوری به استوری

وقتی صحبت از استوری های اینستاگرام می شود ، تنها در صورت تگ گذاری در محتوای اصلی ، می توانید استوری شخص دیگری را با استوری خود به اشتراک بگذارید
  • اگر کسی شما را در  استوری خود منشن کند ، در دایرکتهای خود پیامی دریافت خواهید کرد.
  • سپس با گزینه ای Add this to Your Story می توانید  استوری خود را به اشتراک بگذارید.
  • هنگامی که گزینه را انتخاب کردید ، پست استوری در سازنده داستان شما ظاهر می شود ، جایی که می توانید با بزرگنمایی آن را  تغییر اندازه دهید. همچنین می توانید مانند هر داستان دیگری برچسب ، متن اضافه کنید.
 اگر کسی شما را در استوری اول تگ کند اما در استوریهای بعدی اینگونه نباشد ، شما فقط می توانید  استوری را که در آن تگ شده اید به اشتراک بگذارید. بنابراین اگر افراد را در استوری های خود تگ می کنید ، مطمئن شوید که آنها را در هر بخشی از آنها نام برده اید یا مربوط به آنها هستند ، تگ شده باشند. بازنشر (اشتراک گذاری) از استوری برای پستشاید استوری  شما در اینستاگرام از محتوای قوی برخوردار باشد  و بخواهید از آن برای پست هایتان نیز استفاده کنید.در اینستاگرام این امکان وجود دارد که استوری اینستاگرام خود را به یک پست منتقل کنید.
  • استوری اینستاگرامی را که می خواهید ارسال کنید باز کنید( می تواند یک داستان فعلی یا یکی در آرشیو شما باشد)
  • "اشتراک گذاری به عنوان پست ..."(Share as Post…) را انتخاب کنید
  • صفحه ای به شما نشان داده می شود که در آن می توانید یک پست جدید را بارگذاری کنید.

نظر شما :