روش به اشتراک گذاری پستهای استوری اینستاگرام

آیا می خواهید محتوای اینستاگرام خود را دوباره پست و مجدداً به اشتراک بگذارید؟ نمی دانید چگونه پستهای اینستاگرام را بدون استفاده از ابزارهای شخص ثالث مجدداً به اشتراک بگذارید؟در این مقاله ، ویژگی های درون برنامه ای را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد پست ها ، داستان ها ، IGTV و حلقه های فید Instagram را دوباره به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید نکاتی را برای به دست آوردن اجازه اشتراک مجدد قانونی محتوای اینستاگرام پیدا کنید.

بازنشر (اشتراک گذاری)پستهای استوری اینستاگرام

اگر دوستی شما را در یکی از استوری های خود منشن کند ، از طریق اینستاگرام به شما پیام مستقیم می آید که به شما اطلاع می دهد برای بیست و چهار ساعت آینده ، می توانید استوری را دوباره پست کنید.
مراحل بازنشر استوری اینستاگرام که در آن تگ شده اید:
  • پستی که می خواهید آن را بازنشر دهید، پیدا کنید.
  • علامت موشک که در کنار آیکون های لایک و کامنت قرار گرفته، لمس کنید
  • در پنجره باز شده، گزینه "Add Post to Your Story" را لمس کنید
  •  استوری شما زنده است! اکنون می توانید فایل های گیف ، متن و موسیقی معمول را اضافه کنید. حالا با فشردن کلید Send toمی توانید پست را در استوری خود بازنشر دهید.
نکته:اگر افزودن پست به استوری خود را نمی بینید ، حساب کاربریتان عمومی نیست یا اشتراک مجدد پست را غیرفعال کرده اند.
 هنگامی که یک پست  را در صفحه فید(آخرین پستها و استوری های فالورهایتان را ببینید) اینستاگرام را در استوری خود به اشتراک می گذارید ، تصویر اصلی پست به استوری وارد می شود و با کلیک بر روی تصویر ، بازدیدکننده هایی که روی آن ضربه می زنند مستقیماً به پست اصلی می روند. مانند هر  استوری ، می توانید تگ یا متن اضافه کنید تا توجه را به استوری خودتان جلب کنید و کاربران را برای کلیک تشویق کنید.
به اشتراک گذاشتن یک پست فید در استوری روش عالی برای برجسته کردن این محتوا است ، به خصوص اگر تمایل دارید که بیشتر از استوری های شما بازدید شود. همچنین برای نمایش مجدد محتوای همیشه سبز و قدیمی نیز مفید است.
توانایی به اشتراک گذاشتن پست های فید اینستاگرام اکانتهای دیگر در استوری شما برای کسب و کارهای آنلاین نکته ای جذاب و موثر به حساب می آيد که نمی توانید از آن غافل شوید.

نظر شما :