چگونه فیلمهای IGTV خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم؟

Instagram TV ، که همه ما آنرا با نام IGTV می شناسیم ، به تولید کنندگان اجازه می دهد ویدیوهای با کیفیت بالا ، بلند  را بارگذاری کنند. IGTV به کاربران اینستاگرام اجازه می دهد کانالهایی را ایجاد کنند که بتوانند بین 15 ثانیه تا 10 دقیقه فیلم بارگذاری کنند. حساب های بزرگ می توانند فیلم هایی با حداکثر 60 دقیقه بارگذاری کنند. IGTV وجود دارد تا کاربران بتوانند محتوای جذاب تری برای جذب مخاطبان خود ایجاد کنند. از آنجا که محتوای جذاب همان چیزی است که رسانه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام به دنبال آن هستند.

به عنوان یک قاعده کلی ، اینستاگرام هرگز برای به اشتراک گذاری مطالب ارسال شده توسط کاربران دیگر نبوده است ، اما در تابستان 2018 ، این سیستم عامل ویژگی جدیدی را ارائه داد تا توانایی به اشتراک گذاشتن استوری هایی که با آنها در اکانت اینستاگرام خود تگ شده اید را فراهم کند.این یکی از موثرترین روش ها برای قرار گرفتن در معرض ویدیوی IGTV شما و افزایش بازدید از ویدئوها است.
بعلاوه ، وقتی ویدیویی را به اشتراک گذاشتید ، یک برگه جدید در نمایه اینستاگرام شما در دسترس خواهد بود - جایی که بازدیدکنندگان می توانند همه سریال ها و فیلم های IGTV شما را در یک مکان مشاهده کنند.
مراحل به اشتراک گذاری فیلم (Instagram IGTV Downloader)

فیلم های IGTV باید خارج از اینستاگرام ایجاد شوند و سپس در اینستاگرام بارگذاری شوند.
برای به اشتراک گذاشتن اولین IGTV خود ، این راهنمای گام به گام را دنبال کنید:
مرحله شماره ۱: برنامه Instagram را باز کنید ، به صفحه پروفایل خود بروید و آیکن (+) را انتخاب کنید.
مرحله شماره ۲: یک فیلم از رول دوربین خود را انتخاب کنید. فقط می توانید فیلم هایی با طول بیش از 60 ثانیه انتخاب کنید. برای بیشتر اکانتها ، حداکثر طول 15 دقیقه است ، اما برخی از آنها می توانند ویدیوهایی را با حداکثر 60 دقیقه به اشتراک بگذارند.
مرحله شماره ۳: پس از انتخاب یک فیلم ، با انتخاب یک پوستر از فیلم تصویر ابتدایی را تنظیم کنید.
مرحله شماره ۴: عنوان و شرح ویدیوی خود را اضافه کنید.


مراحل به اشتراک گذاری فیلم از روی تصویر (از چپ به راست)

مرحله شماره 5: به فیلم IGTV خود یک شماره سریال اضافه کنید و با روشن یا خاموش کردن دکمه ، تصمیم بگیرید که آیا پیش نمایش 15 ثانیه ای را در فید ارسال شود ی انه؟.
مرحله شماره 6: روی "ویرایش پیش نمایش:Edit preview« ضربه بزنید تا  بخشی از فیلم 9:16 شما در پیش نمایش فید 4: 5 نمایش داده شود.

، توضیحات ویدیو با ضربه زدن روی یک پیکان کوچک در کنار عنوان ویدیو قابل دسترسی است. در این توضیحات می توان از گذاشتن لینک نیز بهره برد.. برای برند ها ، می تواند راهی عالی برای هدایت بازدید به سایت شما باشد. برای سازندگان ، این فرصتی برای به اشتراک گذاشتن پیوندهای مفید است">
مرحله شماره 7: با انتخاب "ویرایش پروفایل پوستر فیلم:Edit profile cover" نحوه نمایش پوستر فیلمIGTV در  اینستاگرام خود را ویرایش کنید.
مرحله شماره 8: با انتخاب "تنظیمات پیشرفته:Advanced settings" کپشن های خودکار را به فیلم IGTV خود اضافه کنید و دکمه "کپشن های ایجاد شده خودکار:Auto-generated captions" را روشن کنید.
مرحله شماره 9: "ارسال به IGTV" یا "Post to IGTV را انجام دهید تا بعداً منتشر شود!وقتی اولین ویدیوی خود را ارسال می کنید ، متوجه قسمت جدیدی در  پروفایل اینستاگرام خود می شوید - یک صفحه جدید  که به فیلم های IGTV شما اختصاص داده شده است.

منابع:

نظر شما :