چرا پستهایمان باید در صفحات اکسپلور اینستاگرام دیده شود؟

از جمله ویژگی منحصر بالفرد ایسنتاگرام صفحه ایی است که بر اساس علاقه کاربرانش پستها را نشان می دهد. صفحه اکسپلور اینستاگرام (explore instagram) . حضور در این صفحه برای رشد پیچتان بسیار ضروری است چرا؟

  • لایک بیشتر  در پستهای شما باعث افزایش امکان نمایش پست شما در صفحه اکسپلور می شود.
  • با نمایش پست خود در صفحه اکسپلور (explore instagram)، نوعی آگاهی از کسب و کار خود به جامعه جدید بازدیدکنندگان می دهید.
  • از آنجا که این الگوریتم براساس علاقه فردی استوار است ، شما به مخاطبان هدف نشان داده می شوید و در معرض دید بیشتر مخاطبان قرار می گیرید.
  • هزینه ای برای شما ندارد.
صفحه اکسپلور (explore instagram) 
مانند ترافیک رایگان Google است که مخاطبان هدفمند را به پیج شما می فرستد.مخاطبان صفحه صفحه اکسپلور (explore instagram)  به احتمال زیاد فالوورهای فعال شما هستند و در مقایسه با فالوورهایی که از راه تبلیغات یا فالوورهای جعلی به پیج شما می آیند از اهمیت بیشتری برخوردارند.برای اثبات ، این تصویر از Google Trends است.
 بر اساس تحقیقات صورت گرفته روند جستجو برای "دریافت فالوورهای بیشتر" و "خرید لایک های اینستاگرام" چیزی بیشتر از " صفحه اکسپلور (explore instagram)"  است  در حالی که  این روش ارگانیک ترین راه برای رسیدن به شماست برای مخاطبان هدف

نحوه نمایش پستها در اکسپلور اینستاگرام(explore instagram) 

طبق آماری که در  اینستاگرام ذکر شده است ، هر روز بیش از 200 میلیون کاربر از صفحه اکسپلور (explore instagram)  بازدید می کنند.به محض اینکه پست شما در صفحه اکسپلور (explore instagram) ظاهر می شود ، اقیانوسی از فرصت های بیشتر را برای ایجاد یک رابطه محکم با فالوورهایی که حتی با پروفایل شما ارتباط ندارند باز می کند.

پستی که کاربر اینستاگرام درصفحه اکسپلور (explore instagram) خود مشاهده می کند به لایک و تعامل قبلی کاربر بستگی دارد. پس از آن ، اینستاگرام تصمیم می گیرد کدام پست ها را در صفحه اکسپلور (explore instagram) خود نشان دهد و کدام یک را نشان ندهد.

از این رو ، درصورتی که یک کاربر اینستاگرام با پست های شما ارتباط برقرار کند ، محتوای شما به طور قابل توجهی امکان بهتری برای نمایش در قسمت (explore instagram) از  فالوورهای خود دارد.

پست های انتخاب شده در صفحه اکسپلور (explore instagram) به طور خودکار بر اساس داده های افرادی که فالوورها دنبال می کنند و نوع محتوایی که درگیر آن هستند انتخاب می شوند. اگرچه الگوریتم ها تعیین می کنند که چه کسی چه زمانی  چه پستی را می بیند ، اما نکاتی نیز وجود دارد که می توانیدبفهمید کدام پست ها در صفحه اکسپلور اینستاگرام (explore instagram) ظاهر می شوند مثلا:

  • پست های اکانت هایی را که  به عنوان فالوور دنبال می کنید از لایک بالایی برخوردار باشند
  • پست هایی با تعامل بالا
  • پست هایی از اکانتهایی مشابه اکانتهایی که قبلا به عنوان فالوور دنبال می کرده اید.

با توجه به نکات بالا صفحه اکسپلور اینستاگرام(explore instagram)  تصمیم می گیرد که چه پستی را برای شما نمایش دهد. 

مزایای ورود به صفحه اکسپلور اینستاگرام

در دنیای بازاریابی شبکه های اجتماعی ، صفحه اکسپلور اینستاگرام مانند گذاشتن یک تبلیغ در تلویزیون در زمان پر بازدید است و یا قرار دادن یک تبلیغ بیلبورد در مکانی پر تردد. به زبان ساده ، این صفحه فراخوانی است که در آن شما بازدیدکنندگان بالقوه را می توانید تبدیل به فالوورهای فعال پیجتان کنید.

از دیگر مزایای ورود به صفحه اکسپلور اینستاگرام(explore instagram) می توان به موارد پایین اشاره کرد:

  • تعامل بیشتر: در مورد پستی که در اکسپلور اینستاگرام(explore instagram) نشان داده شده است ، زیرا اکنون افراد بیشتری می توانند محتوای شما را مشاهده کنند و در آن نظرات خود را ارایه دهند.
  • افزایش فالوورها: افرادی که پروفایل شما را از اکسپلور اینستاگرام(explore instagram) بررسی می کنند ، اگر پست شما را بپسندند ، تبدیل به فالوورهای فعالتان خواهند شد.

نتیجه نهایی حضور درصفحه اکسپلور اینستاگرام  افزایش تعامل در همه پست های آینده ، با فالوورهای جدید است.

:Resources

نظر شما :