هشتگ ها در اینستاگرام چگونه کار می کنند؟

هشتگ های موجود در اینستاگرام می توانند به پست ها پیوست شده و به عبارات و موضوعات قابل کلیک تبدیل شوند. هر کلمه یا عبارتی را می توان به هشتگ فعال تبدیل کرد ، به شرط آنکه # را در مقابل آن قرار دهید.
  • وقتی کاربران روی هشتگی کلیک می کنند ، آنها به فید جستجو آن هشتگ هدایت می شوند که تمام محتوای عمومی پیوست شده به آن را نشان می دهد. 
  •  از دیگر  کاربردهای هشتگ هامی توان به عنوان مهمترین ابزار جستجو و یافتن پست های مورد علاقه در اینستاگرام ارائه می شود.
  • از آنجا که هشتگ ها با هدف کشف محتوا استفاده می شوند ، هشتگ های مناسب می توانند دریجه ورود شما برای ایجاد فالوورهای جدید باشند.  اینستاگرام توانسته است قابلیتی را به شما را ارایه دهد تا بتوانید محتواهای خود را به راحتی در اختیار مخاطبین جدید قرار دهید.

چه تعداد هشتگ تاکنون استفاده شده است؟

اینستاگرام به عنوان اپلیکشینی که نقش فعالی در تولید هشتگ داشته است حدودا 15 میلیارد هشتگ ترکیبی ایجاد کرده است. این داده های آماری  مربوط به بیش از 7.7 میلیون هشتگهای به روز شده مختلف است.

هشتگ در بیوگرافی اینستاگرام

استوری اینستاگرام دارای قابلیت اضافه کردن برچسب هشتگ است که به شما امکان می دهد هشتگ های فعال را دراستوری (Stories) خود قرار دهید. وقتی کاربران کلیک می کنند ، آنها به فید هشتگ منتقل می شوند ، دقیقاً مانند آنچه که  اگر بر روی هشتگ پست شما کلیک کنند.

چرا پیگیری هشتگ ها بسیار مهم است؟

هشتگ ها که یکی از مولفه های اصلی  اینستاگرام  است ، می تواند به شما در جذب فالوورهای جدید کمک کند. به یاد داشته باشید ، هشتگ ها به غیر از  فالوورها  این امکان را برای شما فراهم می آوردند که مخاطبین جدید نیز محتوای شما را پیدا کنند. و اگر پستهای شما را دوست داشته باشند و پیج شما را دنبال کنند می توان از آنها به عنوان فالوورهای جدید نام برد.
علاوه بر قابلیت کشف ، هشتگ ها به شما راهی برای پیگیری اهدافتان  می دهد. خواه در حال تبلیغ کالای جدید باشید ،  یا در حال راه اندازی یک مسابقه یا در تلاش برای جذب بازدید بیشتر ار یک پست.
یک هشتگ از یک برند معتبر می تواند به شما کمک کند محتوای مربوط به یک کمپین خاص را دسته بندی کنید. سپس می توانید با استفاده از ابزار تحلیل هشتگ اینستاگرام ، عملکرد آن هشتگ ها را کنترل کنید.
بنابراین هشتگ ها چیزی فراتر از مواردی هستند که می توانید به انتهای متن خود اضافه کنید. آنها می توانند فالوورهای شما را افزایش دهند و به شما درک عمیق تری از طراحی اهداف و تعیین استراتژی برای برداشتن گامی صحیح در اینستاگرام  بدهند.

نظر شما :