چگونه می توانید پست خود را در صفحه اکسپلور اینستاگرام قرار دهید؟

پس از اطلاع از اینکه صفحه اکسپلور اینستاگرام چیست و مزایای ورود به آن چیست ، اکنون با مشکل جدیدی روبرو هستیم - چگونه می توان پستهای خود را در اینستاگرام  طراحی کرد تا در صفحه اکسپلور قرار گیرند؟ همه پست ها نمی توانند به صفحه اکسپلور اینستاگرام نمایش داده شوند مگر پستهایی که استاندارهای لازم را داشته باشند. بنابراین ، پیروی از این 5 استراتژی به شما کمک می کند تا پست هایتان با موفقیت وارد صفحه اکسپلور اینستاگرام شوند.

مخاطب شناسی

اینستاگرام محتوایی را که فکر می کنند مردم به احتمال زیاد با آن تعامل دارند در صفحه جستجو قرار می دهد. بنابراین ، بهترین راه این است که بفهمید مخاطب هدف شما چه نوع پست هایی را دوست دارند! برای ایجاد یک پست موفق ، باید اطمینان حاصل کنید که محتوایی که ارسال می کنید هم جالب و هم مفید است. این امر زمانی رخ می دهد  که بیشترین تعامل را داشته باشید ، بنابراین احتمالاً پست های شما در صفحه جستجوی اینستاگرام ارایه می شود. 

زمان بندی ارسال پستها

یکی از بهترین نکاتی که در اینستاگرام مورد توجه است ارسال پست در زمان فعالیت فالوورها ست.چرا؟ زیرا الگوریتم اینستاگرام زمان سنجی شما را در ارسال پست مهم می داند.معنی این امر این است که اگر پست شما کاملاً جدید باشد ، در فید فالوورهای شما نشان داده می شود. پست هایی که پس از ارسال سریعاً لایک می شوند ، احتمالاً در فید اینستاگرام و صفحه اکسپلور عملکرد بهتری دارند.

 یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از وقوع این مسئله این است که به این فکر کنید که چه موقع مطالب خود را ارسال می کنید و اینکه آیا مخاطبان هدف شما در آن زمان فعال خواهند بود یا خیر.اگر بتوانید پست های خود را به زمان فعال ترین فالوورهای خود اختصاص دهید ، احتمالاً مشارکت بالاتری خواهید داشت ،که کلید  حضور پستهای شما درصفحات اکسپلور اینستاگرام است.

از پست هایی که قبلاً در صفحه اکسپلور اینستاگرام هستند بیاموزید

به یاد داشته باشید ، از هر پستی که در صفحه اکسپلور نشان داده می شود چیزی برای یادگیری وجود دارد. نگاه دقیق به آنها بیندازید ، سپس به این فکر کنید که چگونه می توانید برخی از این عناصر را در پست های خود بگنجانید.

برای تبلیغ پست خود از استوری استفاده کنید!

کل پست را در خود استوری نشان ندهید. قسمتی از آن را در استوری قرار دهید تا مخاطبین پیجتان را وادار کند تا برای دیدن بقیه استوری پستتان را ببینند.

استفاده از هشتگهای معتبر

هشتگ ها یکی از معروف ترین ویژگی های اینستاگرام هستند ، بنابراین با استفاده از آنها اطمینان حاصل می شود که پست های شما توسط هر کسی که به دنبال آن اصطلاح یا کلمه کلیدی هستند ، دیده می شود. آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند تا در صفحه اکسپلور افرادی که از همان هشتگهایی استفاده می کنند و با آنها درگیر هستند استفاده کنید. به یاد داشته باشید که همیشه هشتگ های خود را با محتوای خود مرتبط کنید تا مخاطبان مناسب را هدف قرار دهید. 

از کپشنهای جذاب استفاده کنید

قدرت کپشنهای خود را دست کم نگیرید ، به شما کمک می کند تعامل و لایک بیشتر ی داشته باشید و در نتیجه شانس ارایه پست خود در صفحه کاوش اینستاگرام را افزایش دهید.

از قالب IGTV استفاده کنید

همانطور که همه ما می دانیم ، ویدئو بهترین عملکرد را در تمام رسانه های اجتماعی دارد. بنابراین جای تعجب نیست که اینستاگرام به شدت قالب IGTV را تبلیغ می کند. استفاده از قالب IGTV به خوبی کار می کند زیرا IGTV دارای یک بخش جداگانه در صفحه اکسپلور اینستاگرام است.. ایجاد محتوای IGTV برای کسب و کار آنلاین چیز خوبی است زیرا واضح است که الگوریتم اینستاگرام توسعه این نوع محتوا را در سالهای آینده پیش خواهد برد.

تعامل فالوورها با پستها

در حال حاضر ، همه ما درک می کنیم که کلید ورود به صفحه اکسپلور از طریق مشارکت بیشتر در پست های شما است. یکی از بهترین روش ها برای اطمینان از این امر ، تشویق مستقیم مخاطبان خود به تعامل با پست های شما از طریق استفاده از تماس های عملی (CTA) است.

استفاده از لایو اینستاگرام(Instagram Live) 

 با سایر فالوورها در ارتباط باشید و به سوالات فالوورهای خود پاسخ دهید. وقتی live هستید ، سعی کنید نام افرادی را که وقت خود را برای تماشای جلسه زنده شما می گذارند ، ببرید. این باعث می شود احساس خاصی داشته باشید و به احتمال زیاد می آیند و با پست های دیگر شما نیز درگیر می شوند.

پاسخ دادن به (کامنتها -لایک کردن)

ممکن است صدها و هزاران نظر در مورد هر پست دریافت کنید ، اما اگر به نظرات خود پاسخ دهید ، فالوورهای شما احساس خاصی می کنند و احتمالاً در مورد سایر پست ها نیز دوباره نظر خواهند داد.

سوالات در کپشن

-سوالات را در کپشنهای خود بگنجانید تا فالوورهای شما بتوانند در نظرات به آنها پاسخ دهند که باعث درگیر شدن مخاطبان با پست های شما  می شود.احتمال نمایش شما در صفحه اکسپلور را افزایش دهد.

Notifications فالوورهایتان روشن باشد!

 اگر فالوورهای شما متقاعد شوند که  Notifications های خود را روشن کنند که باعث می شود محتوای شما هر زمان که پست می کنید اینستاگرام به آنها اطلاع می دهد.کاری که باعث افزایش توانایی و درگیری فالوورهای شما می شود.جذابیت بیشتر در پست ، احتمال بیشتری وجود دارد که پست شما در بخش اکسپلور نشان داده شود.

استفاده از اینفلوئنسرها

سرانجام ، ممکن است نام تجاری شما همکاری با افراد تأثیرگذار در صنعت یا جایگاه خاص برند شما را نیز در نظر بگیرد. این یک روش عالی برای افزایش دسترسی شما و ایجاد انگیزه برای جذب مخاطبینی است که تأثیرگذار شما قبلاً در آن پرورش داده است. این تعامل اضافی می تواند اطمینان حاصل کند که پست شما در صفحه اکسپلور قرار خواهد گرفت.پست ها را هم در صفحه خود و هم در صفحه تأثیرگذار ارتقا دهید و سپس محتوای ایجاد شده توسط تأثیرگذار را برای پست های بعدی دوباره استفاده کنید.

با اکانت هایی همراه باشید که فالوورهای زیادی دارند

یک روش موثر برای این ویژگی در صفحه اکسپلور اینستاگرام این است که اکانت خود را تبدیل به اکانت تجاری کنید که در آن فالوورها در پست های شامل درگیر باشند لایک کنند و کامنت بگذارند."اثر شبکه" باعث ویروسی شدن محتوا می شود ، زیرا هرچه لایک و کامنت بیشتری دریافت کنید ، محتوا در صفحه جستجوی فالوورها بیشتر می شود. 

استفاده از بک لینک (BACKLINK )

اگر تجربه بلاگ نویسی داشته باشیدمی دانید BACKLINK چیست.BACKLINK پیوند ورودی از وبلاگ خارجی به وبلاگ شما است.چه کاری انجام می دهد؟ اگر یک وبلاگ معتبر به شما لینک سایت  را بدهد ، وبلاگ شما دارای DA (اقتدار دامنه) بیشتری خواهد بود و Google به محتوای شما ارزش و اعتماد می دهد.در نهایت ، با بالا بردن رتبه بندی در نتایج جستجو ، باعث افزایش میزان مشارکت مخاطبین شما می شود. برای استفاده از این ویژکی در اینستاگرام بایستی "اینفلوئنسرها و برندهای معروف دیگر را وادار کنید که محتوای شما را لایک کنند و با آن درگیر شوند."

نتیجه گیری:

در واقع ، دلیل این که مردم می خواهند به صفحه جستجو در اینستاگرام وارد شوند ، افزایش میزان نمایش پست های خود و افزایش فالوورها برای افراد یا برندهای تجاری است. با توجه به استراتژی های ذکر شده در این راهنما ، می توانید با موفقیت پست خود را در صفحه کاوش اینستاگرام دریافت کنید. با این حال ، این به زمان و پشتکار نیاز دارد.به طور خلاصه ، هرچه در پست های اینستاگرام خود تعامل بیشتری داشته باشید ، به احتمال زیاد در صفحه کاوش ظاهر می شوید. بنابراین هر بار که یک پست جدید اینستاگرام ایجاد می کنید ، از این چک لیست استفاده کنید تا شانس خود را افزایش دهید:

  • آیا بررسی های خود را انجام داده اید و آیا این پست ارزش واقعی برای مخاطبان شما دارد؟
  • آیا کاربران دیگر را در پست خود تگ کرده اید و مناسب است؟
  • آیا محتوای شما متناسب با مخاطبان هدف شما است؟
  • آیا بهترین زمان ارسال را برای پستهای خود تعیین کرده اید ؟
  • آیا از بهترین هشتگ ها استفاده می کنید؟

Resources

  • https://www.easygetinsta.com/blog/how-to-get-on-instagram-explore-page-914
  • https://www.zoho.com/social/journal/how-to-get-on-the-instagram-explore-page.html
  • https://ourhomeonline.wales/what-instagram-explore-is-why-you-need-it-and-how-you-can-feature-on-it
  • http://instasecrettips.com/17-tips-get-on-instagram-explore-page
  • https://jumpermedia.co/how-to-get-on-instagram-explore-page/

نظر شما :