معرفی فیک فالوور

fake follower landing page

کیفیت پیج خود را افزایش دهید

با حذف فالوورهای غیر فعال، کم اثر یا روح کیفیت فالوورهای خود را افزایش دهید و با افزایش نرخ مشارکت، راحت تر به اکسپلور بروید.

ورود به داشبورد

ویژگی های سرویس

  • امکان انتخاب فیلتر

    مدیریت فیلتر این امکان را به شما می‌دهد که تعریف کنید چه پیج‌هایی حذف شوند. فیلتر ها در هر زمانی که تمایل داشته باشید قابلیت ویرایش و تغییر دارند.

  • امکان مدیریت اکانت

    در هر زمان که بخوانید امکان حذف یا متوقف کردن سرویس وجود دارد و می‌توانید گزارشات کاملی از وضعیت پیج‌های حذف شده مشاهده نمایید.

  • حفاظت در مقابل بلاکینگ

    با توجه به محدودیت‌های اینستاگرام، موارد امنیتی برای جلوگیری از بلاک شدن پیج و محافظت پیج انجام شده است و امکان بلاکینگ وجود ندارد.

داشبورد نئولایز

افزایش کیفیت پیج اینستاگرام

اگر در گذشته از ربات استفاده کرده اید، پیج خریده اید یا با استفاده از یک روش نامتعارف افزایش فالوور داده اید. الان متوجه می‌شوید که پایین بودن نرخ مشارکت پیج باعث می‌شود که پست های شما در شبکه های اجتماعی دیده نشود. با استفاده از سرویس حذف فالوورهای کم اثر یا فیک می‌توانید فالورهایی که هیچ گونه بازدهی‌ای برای پیج شما ندارند و مانع از رشد پیج شما می‌شوند را حذف کنید.

اطلاعات بیشتر

داشبورد نئولایز

گزارش کامل از پیج های بررسی شده

در سرویس حذف فالوور فیک یک لیست از فالوورهای حذف شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید با بررسی پیج‌ها فیلتر‌های دقیق‌تری ایجاد کنید و از حذف فالوورهای با کیفیت پرهیز کنید. در این لیست شما جزئیات هر پیج را خواهید دید و عملکرد خود را ارزیابی خواهید کرد.

اطلاعات بیشتر

داشبورد نئولایز

مدیریت فعالیت پیج را به دست بگیرید

با استفاده از سرویس حذف فالوور کم اثر، امکان فعال یا غیر فعال کردن سرویس وجود دارد و هر زمان که تمایل داشته باشید، می‌توانید سرویس را متوقف کنید. همینطور در هر زمان که لازم باشد امکان تغییر فیلتر‌ها وجود دارد و بر اساس فیلتر‌های جدید پیج فالوور‌ها بررسی خواهند شد.

اطلاعات بیشتر

داشبورد نئولایز

پیج‌ها بر اساس فیلتر‌های شما حذف می‌شوند

در سرویس حذف فالوور کم اثر یا فیک، سرویس یک فیلتر پیش فرض در نظر گرفته است اما شما بر اساس پارامتر‌های مختلف می‌توانید فیلتر‌ها را تغییر داده و پیج‌هایی که قصد حذف آنها را دارید تعریف کنید. امکان تعریف پارامتر‌ها بر اساس تعداد فالوور‌ها، فالووینگ ها، نرخ مشارکت، فعالیت در ۶۰ روز گذشته، عمر پیج و … وجود دارد و در هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید فیلتر ها را تغییر دهید.

اطلاعات بیشتر

نظر شما :