چرا باید فالوورهای فیک و غیرفعال را از اینستاگرام حذف کنیم؟

چرا باید فالوورهای فیک و غیرفعال را از اینستاگرام حذف کنیم؟

نویسنده :صفایی
به‌روز رسانی :۲۷ اسفند ۱۳۹۹
رسانه های اجتماعی توسط میلیاردها نفر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند و به سرعت به یکی از فناوری های تعیین کننده زمان ما تبدیل شده است. برای مثال ، فیس بوک در 31 مارس 2019حدودا 2.38 میلیارد کاربر فعال ماهانه و 1.56 میلیارد کاربر فعال روزانه داشته است. در سطح جهانی ، تخمین زده می شود که تعداد کل کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2022 به 3.29 میلیارد کاربر افزایش یابد که 42.3٪ از جمعیت جهان خواهد بود (eMarketer 2018).
 با توجه به مخاطبان گسترده ایی که ساعات زیادی از روز را با استفاده از رسانه های اجتماعی در پلتفرم های مختلف می گذرانند ، جای تعجب نیست که بازاریابان از رسانه های اجتماعی به عنوان یک کانال بازاریابی استقبال کرده اند. 
این خاصیت اینستاگرام باعث شده تا بهترین مکان برای تبلیغات، بازاریابی، برند سازی و در کل راه اندازی کسب و کار جدید به شمار آید.نقش کلیدی را در بازاریابی اینترنتی فالوورها ایفا می کنند و البته فالوورهای واقعی. سوالی که در اینجا مطرح می شود این است، آینده رسانه های اجتماعی در بازاریابی چیست؟ فالوورها چه نقشی را در این فضا ایفا می کنند؟
نقش فالوورها در کسب و کارهای آنلاین همانند سوارکاران بر روی اسبهای مسابقه هستند اگر سوارکاران آماده نباشند اسبها موفق نخواهند بود. اگر فالوورهایی آماده در اختیار نداشته باشیم مسلما با مشکل مواجه خواهیم شد.
بر اساس تحقیقات صورت گرفته در دیجیتال مارکتینگ محتوای شبکه های اجتماعی تضمین کننده چهل درصد از موفقیت شما در بازاریابی اینترنتی خواهد بود.از  شرکت هایی که در بازاریابی اینترنتی نمونه های موفقی بوده اند و با ایجاد پستهای متنوع و کمپینهای تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی  توانسته اند از رقبای خود پیشی بگیرند و ایده های جدیدی را ارایه دهند می توان به شرکت پی‌اندجی-پروژه‌ی استراتوس و شرکت ردبول اشاره کرد.
حذف فالوورهای فیک در اینستاگرام
قطعاً نمی خواهید ادمین پیجهایی باشید  که پستهایی را منتشر کنند که کامنتها و لایکها و کپشنهای آن به تعداد انگشتهای دست نمی رسد و به عبارتی پرنده نیز در آن پر نمی زند. شما  دوست دارید با فالوورهای پست هایتان تعامل داشته و نرخ مشارکت متعادلی را در پیج خود داشته باشید و در نهایت پیجی موفق در حوزه خود داشته باشید.
اما ، البته گفتن این کار آسانتر از انجام دادن آن است. هنگامی که در میانه راه خود را ناموفق می بینید پیشنهاداتی شما را فریب می دهد نظیر خرید فالوور اینستاگرام گرفته تا استفاده از ربات های اینستاگرامی!ولی دست نگه دارید. !!!!
در سیاست های اینستاگرام میزان مشارکت فالوورها دارای جایگاه ویژه ای است ، پس افزایش فالوورها راهی است موثر و کارآمد ولی چگونه؟توجه کنیدکه چگونه کامنتها ونظرات بر رفتار فالوورها تاثیر می‌گذارندو به مرور فالوورهای واقعی به کامنت های یکدیگر تعامل نشان می دهند. نکته ای که درمورد فالوورهای فیک نمی توان انتظار داشت.
اما در مقطعی نمی توان فالوورهای فیک نمی توان نادیده گرفت و آن تاثیر مقطعی در ذهن مخاطبین عام است عاملی که باعث ایجاد ثبات اجتماعی در بین بازدیدکنندگان و کسب فالوورهای بالقوه خواهد شد.

پس فقط به عنوان یک استراتژی کمکی می توان خرید فالوورهای فیک را مورد بررسی قرار داد. حال اگر شما نیز در مقطعی مجبور به خرید فالوورهای جعلی شده اید راههایی را به شما آموزش می دهیم که  چگونه  فالوورهای جعلی خود را حذف کنید؟

 روشهای خرید فالوورهای فیک

وقتی نوبت به خرید فالوورهای فیک می رسد ، دو روش اصلی وجود دارد.بسیاری از سایت ها در این زمینه وجود دارد که همه آنها ادعای داشتن بهترین فالوورها را دارند.
شما برای خرید فالوور نیاز به پرداخت هزینه کمی هستید. (می‌توانید اما این کار را نکنید)
اولین، روش  استفاده از اسپم های تبلیغاتی برای ارسال کامنتها و نظرات برای فالوورهایتان است.در این روش ساده با مراجعه به وب سایت، پرداخت پول به سایت باعث اضافه شدن جمع کثیری از کامنتها و نظریات رباتی به پیج شماست. با این حال، شما می‌دانید که آن‌ها فالوورها جعلی هستند.
در اینجا مثالی از وب سایتی است که این کار را انجام می دهد ارایه شده است. صادقاته بگوییم هر وب سایتی که بگوید«افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام- خرید فالوور بدون ریزش؛ خرید فالوور فعال در اینستاگرام» و سپس دکمه "خرید فالوور" را دارد کاملاً دروغ سخن گفته است.
حذف فالوورهای جعلی از ایسنتاگرام
شما نمی توانید از یک فالوور جعلی انتظارات فراوانی داشته باشید..نمی توانید برای  داشتن فالوورهادر شبکه های اجتماعی پول بپردازید و سپس انتظار داشته باشید که این فالوورها به شما متعهد باشند یا حتی شخصی واقعی در پشت این اکانت وجود داشته باشد.همانطور که می دانید، بیشتر این سرویس ها با ساخت تعداد زیادی اکانت جعلی تعهدی نسبت به پیج شما ندارند.
در روش دوم نیز مانند روش اول شما به یک وب سایت می روید ، پرداخت می کنید تا اکانت شما در شبکه های اجتماعی فعال شود و سپس شاهد افزایش فالوورهای پیج خود هستید. چه اتفاق می افتد وقتی شما اینکار را انجام می دهید؟ فالوورهای فراوانی از افراد مختلف شما را دنبال می کنند و پس از مدتی آنفالو می شوید. بگذارید صادقانه بگویم.هر دو این استراتژی ها پایگاه فالوورها شما را ایجاد می کنند.آنها همانطور که قول می دهند عمل می کنند و تعداد فالوورها شما به سرعت افزایش می یابد ولی در کوتاه مدت
حذف فالوورها در اینستاگرام

چرا نباید فالوورهای فیک و غیرفعال را خرید؟

در اینجا پنج دلیل خاص ذکر شده است که شما هرگز نباید فالوورهای جعلی را بخرید و اگر قبلاً آنها را انجام داده اید ، چرا باید بلافاصله آنها را حذف کنید.

شرایط خدمات دهی در پلتفرم های شبکه های اجتماعی را نقض می کند

به طور حتم ، فالوورهای فیک مستقیماً شرایط خدمات رسانه های اجتماعی را نقض می کنند. مسئله اینجا است: رسانه های اجتماعی نمی خواهند شما فالوورها فیک داشته باشید.آنها می خواهند فالوورها خود را به صورت واقعی بسازید .بعلاوه ، هرچه تعداد اسپم های تبیلغاتی بیشتر باشد ، حفظ یک اکانت کاربری با کیفیت بالا دشوارتر است.پس نگهداری هزاران ربات فالوورنما کاری  است سخت.
قوانین اینستاگرام در اینجا به وضوح بیان شده است: 
قوانین فالوورهای جعلی در اینستاگرام
به عبارت ساده شما اجازه خرید فالوورهای جعلی را ندارید.

چرا خرید فالوورهای جعلی برای اینستاگرام اهمیت دارد؟اینستاگرام و سایر رسانه های اجتماعی حق دارند اکانت شما را هر زمان که بخواهند حذف کنند.و اگر متوجه شوند که شما از این قوانین پیروی نمی کنید دریغ نخواهند کرد و اکانت شما را در سطل زباله بیندازند.واضح است که این امر در دیجیتال مارکتینگ جلوه ای خوب را برای کاربران به نمایش نخواهد گذاشت.و در نگاه کلی تر فقط خرید فالوور نیست که خطرناک است. پرداختن به سیستمی برای پیگیری و افزایش فالوورها نیز فعالیتی ایمن به حساب نمی آید.

نمونه ای از محدویت ها در شبکه اجتماعی تویتر اینگونه بیان شده است. 

با این حال, این نکته باید شما برای حذف فالوورهای فیک متقاعد کرده باشد.اگر اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری حساب شما را به دلیل خرید فالوورهای جعلی بلاک کندپس قطعاً نمی‌توانید هیچگونه فعالیتی در آن داشته باشید. نکته این است که با فالوورهای جعلی، شما ریسک داشتن قدرتی که حساب شما را حذف می‌کند را آسانتر می کنید.

 افزایش میزان فالوورها کاهش نرخ مشارکتها

باهوش عمل کنید.اگر مانند اکثر افرادی هستید که فالوورهای فیک را خریداری می کنند ، به عنوان یک استراتژی ابدی و همیشه روشن به آن نگاه نخواهید کرد.به احتمال زیاد ، شما از فالوورهای جعلی استفاده می کنید تا پیج شما در اینستاگرام ارتقا یابد.پس ، شما امیدوارید که افراد بیشتری شما را دنبال کنند زیرا اکنون تعداد زیادی فالوور را همراه پیج خود کرده اید. (البته به ندرت اتفاق می افتد)
این اتفاق کمی شبیه قرعه کشی است.مردم فکر می کنند که اگر آنها برنده قرعه کشی شوند ، تمام زندگی آنها تغییر خواهد کرد و آنها برای همیشه ثروتمند خواهند شد.اما ، همانطور که می دانید ، برندگان معمولاً ورشکسته می شوند.چرا؟زیرا آنها ثروت مفرطی کسب کردند بدون اینکه بدانند چگونه این کار را انجام دهند به عبارت دیگر ، آنها دارای یک طرز فکر طبقه متوسط و یک اکانت بانکی عظیم هستند. و این اتفاق در خرید فالوور رخ می دهد.حقیقت این است که شما نمی توانید در یک زمان کوتاهی طیف وسیعی از فالوورها را  در اکانت خود داشته باشید و انتظار داشته باشید که همه چیز به خوبی در پیجتان رعایت شود:‌میزان تعاملات-نرخ دسترسی-میزان بازدیدها و کامنت ها.
مطالعه موردی AdEspresso گویای همه چیز است. 
حذف فالوورهای فیک
در مطالعه موردی زیر از یک ربات برای ساخت فالوورها استفاده می‌کنند به نتایج آن‌ها نگاه کنید. 
حذف فالوورهای فیک
فالوورهای واقعی عملکرد بهتری نسبت به فالوورهای جعلی دارند براستی چرا؟وقتی شما فالوورها خود را می‌خرید چنین دیدی به آنها دارید:‌
  • این فالوورها برای شما به عنوان عامل ثبات در جامعه مورد هدف عمل کنند.
  • نرخ مشارکت فراوانی دارند و در پایین پستهای شما کامنت میگذارند و گسترده فعالیت میکنند.
نگاهی که شما به این طیف از فالوورهای خود دارید در مورد فالوورهای واقعی نیز عملا اجرایی نیست چرا که آنها نیز تعهدی به ماندن در پیج شما ندارند چه برسد به فالوورهای فیک.
شما می توانید نتایج تحقیقات بر روی دو پیج را مقایسه کنید پیجی که در آن از فالوورهای واقعی استفاده می کند و پیجی که از فالوورهای فیک بهره می گیرد.
حذف فالوورهای فیک
و این نتایج برای استفاده از رباتهایی که باعث افزایش فالوورها شده اند
حذف فالوورهای فیک

نکته اینجاست که فالوورهای جعلی با محتوای شما درگیر نمی‌شوند.و این باعث می‌شود یک اختلاف مشکوکی بین پستهای  و میزان نرخ تعاملات شما وجود داشته باشد.

اگر بازدید کننده پیج شما ببیند که شما طرافداران فراوانی دارید، ممکن است تاملی بر روی پیج شما داشته باشند.اما زمانی که  شروع به مرور پستهای شما می‌کند و متوجه می‌شود که کامنت  و لایک دلخواهی وجود ندارد، در دفعات بعدی بازدیدی از پیج شما انجام نمی دهند و باعث از بین بردن اعتماد در بین فالوورهای واقعی شما می شود.

با خرید فالوورهای فیک اعتبار خود را در معرض خطر قرار می‌دهید

اگر به شما بگوییم که بازدیدکنندگان دیگر به پیج شما اعتمادی نخواهند کرد آیا دوباره بر خرید فالوور تاکید دارید؟
به هر حال هیچ‌کس تمایلی به دنبال کردن یک اکانت بیهوده ندارد. مخاطبان به دنبال پروفایلهای پویای هستند که محتوای شگفت‌انگیز ایجاد می‌کنند و با مخاطبان خود ارتباط برقرار می‌کنند هستند.
 چرا بازدیدکنندگان بالفعل می‌خواهند از پیجی بازدید کنند که فالوروهای واقعی داشته باشد؟چون شما حرفی برای گفتن دارید و  سزاوار فالوو شدن هستید.
از طرف دیگر، فالوورها تقلبی دارای اثری متضاد هستند.آن‌ها به طور غیر عمد شما را خواهند کشت. زمانی که جامعه هدف از تقلبی بودن میزان فالوورها مطلع شوند به طور کامل شهرت و اعتماد شما مخدوش می شود و بدست آوردن جایگاه قبلی در فضای رقابتی امروز امری است مشکل. متاسفانه، با فالوورها جعلی، شما فقط به آمار دسترسی پیدا می‌کنید پاداش کوتاه‌مدتی که ارزش ریسک طولانی‌مدت را ندارد. 
در سال ۲۰۱۵، درصد افرادی که به کسب و کارها اعتماد داشتند حدود ۶۰ درصد بودند. 
معایب خرید فالوورهای فیک
سپس در سال ۲۰۱۶ این درصد به ۵۱ درصد کاهش‌یافته است. 
فالوورهای فیک
در آمار زیر نتایج اهداف بازدیدکنندگان از سایت بیان شده است:

نکته ای که ضروری به نظر می رسد که مردم خیلی به محبوبیت شما اهمیت می‌دهند. آن‌ها به مطالبی که دیگران درباره شما بیان می کنند اهمیت می دهند.و اگر می‌خواهید آن ثبات اجتماعی را جعل کنید فالوورها واقعی شما خوشحال نخواهند شد و به پیج شما به دیده احترام نمی نگرند.فالوورهای واقعی به شما اعتماد دارند و اقدامی  که شما می‌خواهید انجام دهید این است که به آن اعتماد خدشه وارد سازید.

 ثبت اطلاعات جعلی توسط فالوورهای فیک 

حقیقت این است که هر بازاریاب نیازمند دسترسی به داده‌های موثق برای تصمیم‌گیری‌های آگاهانه است.بدون داده های موثق، یک بازاریاب واقعاً یک بازاریاب نیست.متاسفانه، استفاده از فالوورها جعلی و تعامل ساختگی با آنها نتایج  آزمون‌های بازاریابی شما را مورد تردید قرار می دهد و شما قادر نخواهید بود تصمیمات آگاهانه در مورد تاکتیک‌های بازاریابی آینده بگیرید چون از گذشته یاد نگرفته اید.
مثلاً هنگامی که پست جذابی را در پیجتان قرار می دهید  به خاطر فراوانی فالوورهایتان می توانید از میزان جذابی محتوایتان  و تاثیر آن بر مخاطبین واقعیتان مطلع شوید.
حذف فالوورهای فیک
نتایج خود را با فالوورهای مصنوعی خراب نکنید.برای تدوین استراتژی خود شما نیازمند به نتایج حقیقی و ملموس برای تعامل، ترافیک و نرخ تبدیل هستید.
در نمودار زیر مهمترین اهداف در آنالیز داده های بازاریابی مورد مطالعه قرار گرفته است.

بزرگترین چالشهای برای رسیدن به موفقیت در بازاریابی اینترنتی در نمودار زیر نشان داده شده است.

آیا می‌خواهید داده‌های مشخص و قابل‌اعتماد را انتخاب کنید؟
پس فالوورها قلابی را نخرید.فالوورها تقلبی نتایج گمراه کننده ای را در اختیار شما قرار می دهند و نمی توانید به درستی برای پستهای پیج خود تصمیم بگیرید.و اگر پول اضافی را برای فالوورهای جعلی خرج کنید، همه چیز ناامیدکننده تر نیز خواهد بود.اگر چه  داشتن فالوورهای زیاد وسوسه‌انگیز است، بهتر است پول خود را صرف آنالیز پیج خودتان  کنید:
  • جامعه هدف خود را متناسب با هدفتان انتخاب کنید
  • چه محرکهایی را برای تشویق جامعه هدفتان در خرید محصولاتتان بهره ببرید.

 میزان تاثیر فالوورهای جعلی و واقعی

تفاوت فالوروهای واقعی و فیک را در میزان مشارکتهای صفحه پربازدید پیجتان(صفحه فرود) برررسی کرد.
مطالعه موردی تفاوت بین انواع فالوور مشخص می شود (فالوورهای واقعی  و رباتهای فالوورنما) 

و با استفاده از رباتهای فالوورنما اینطور به نظر می‌رسد. 

تفاوتی معنادار وجود دارد.فالوورهای واقعی به سرعت به فالوورها بیشتری تبدیل می‌شوند.فالوورها تقلبی این کار را نمی‌کنند، چون نمی‌توانند.آن‌ها دوستانی ندارند که بتوانند درباره کسب‌وکار شما صحبت کنند. در حالی که فالوورهای قلابی شما هیچ کاری انجام نمی‌دهند بلکه به شهرت شما لطمه می‌زنند تاکمک کردن .با این حال، این فقط برای رشد فالوورها مصداق ندارد همچنین برای تعداد بازدیدها از پیج شما نیز صادق است.
نتایج استفاده از روش معمول(فالوورهای واقعی) 

و این نتایج را با روش ربات نشان می‌دهد. 


نکته ای که قابل توجه است فالوورهای فیک نمی‌توانند از شما خرید کنند. اما فالوورها واقعی می‌توانند فعالیت واقعی اعم از خرید محصولات شما داشته باشند.

و دوباره، این نتایج برای روش bot هستند. 

چگونه فالوورهای جعلی را از بین ببرید؟


ابزار حذف فالوورهای جعلی:آنالیز فالوورهای جعلی
پس اشتباه کردید. حالا متوجه شدید که نباید فالوورهای تقلبی بخرید.با این حال، مشکلی نیست. همه اشتباه می‌کنند.اما حالا شما درک می‌کنید که این فالوورهای فیک چقدر مضر هستند، شما ممکن است بخواهید هر چه سریع‌تر آن‌ها را حذف کنید. و خوشبختانه، انجام این کار بسیار ساده است.در اینجا چند ابزار وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

هنگامی که شما فالوورهای جعلی خود را حذف کردید, آماده خواهید بود تا یک فالوور واقعی را دعوت به بازدید از پیج خود کنید پس شروع کنید.استفاده از جامعه هدف و ترغیب آنها برای تبدیل شدن به فالوورهای واقعی. اقدامی است بسی ارزشمند تر از خرید فالوورهای فیک

ابزار حذف فالوورهای جعلی:Twitter Audit

.

 ابزار حذف فالوورهای جعلی:IGExorcist.نتیجه‌گیری


پیشنهاد نئولایز:هشت برنامه و راهکار عملی برای برنامه‌ریزی در شبکه‌های اجتماعی
خرید فالوورهای فیک اغوا کننده است.هر وب سایتی که شما را ترغیب به خرید فالوور کند شما را فریب داده .آن‌ها به شما می‌گویند که هیچ خطری در کار نیست. آن‌ها می‌گویند که راهی پیرامون سیاست‌های پلتفرم های اجتماعی  پیدا کرده‌اند و هیچ کسی مانع فعالیت این فالوورهای رباتی نمی شود.آن‌ها همان طور که می‌دانید، دروغ می‌گویند.به هر حال، آن‌ها می‌خواهند شما را اسیر تبلیغات خود کنند و ......
از طرف دیگر، فالوورهای واقعی فاقد ریسک هستند و واقعا می‌توانند به در ازای دریافت خدمات برای شما درآمدزایی کنند.  فالوورهای فعال گزینه ایی مناسب برای رشد کسب‌وکار آنلاین شما به شمار می رود.
از خرید فالوور خودداری کنید چون نمی خواهید:
  • سیاست‌های "پلتفرم" را نقض کنید، 
  •  و جایگاه خود را در بین فالوورهای واقعی خود از دست دهید 
  •  مشارکت فالوورهای شما در پستها کاهش یابد.
  • به شهرت کسب‌وکار خود آسیب بزنید و..................... 

برای اجتناب از این پیامدها راحت ترین کار ساختن پستهای مخاطب پسند است. زمان در اختیار شماست برای داشتن پیجی درآمدزا با فالوورهای واقعی .

نظر شما :