چگونه از هشتگ اینستاگرام، برای گرفتن بهترین نتایج استفاده کنیم؟

هشتگ اینستاگرام، آنالیز هشتگ، تکنیک‌های اینستاگرام

اگر ازهشتگ‌های اینستاگرام به صورت مناسب در پست‌های خود استفاده کنیم،احتمال مشارکت در پست هایمان بیشتر میشود.

این موضوع به این دلیل است که هشتگ‌ها ،محتوا را دسته‌بندی کرده و آنها را قابل‌ردیابی میکنند. هرشخصی که روی یک هشتگ کلیک کند یا آن را جستجو کند، یک صفحه با تمام پست‌هایی را که با آن هشتگ گذاری[1] شده  مشاهده خواهد کرد.

در یک مقاله جداگانه نکته هایی را راجب نوشتن بهترین کپشن ها توضیح داده ایم. اما در این مقاله صرفا به کاربرد و روش‌های هشتگ گذاری خواهیم پرداخت. 

صفحه سرچ هشتگ اینستاگرام و هشتگ‌های مرتبط

بالا بودن نمایش پستهای ما بر روی صفحه هشتگ، به مقدار استفاده از آن، معروف بودن پست ،اینکه آیا قبلاً دارای لایک ها و نظرات زیادی بوده است یا خیر؟ و جذب مخاطبین در هنگام به اشتراک گذاشتن آن، بستگی دارد. نمای بیشتر پست‌ها، دسترسی به آن را برای افرادی که فالوور شما نیستند، ممکن می‌سازد.

مطالب این متن به ما کمک می کند که به منظور جذب دنبال کننده‌های جدید، لایک بیشتر و افزایش مشارکت ،هشتگ هایی مناسب انتخاب کنیم.

فهرست محتوا

 • چگونه از هشتگ اینستاگرام، برای گرفتن بهترین نتایج استفاده کنیم؟
 • چگونه بهترین هشتگ‌های اینستاگرام برای نام تجاریمان را بیابیم
 • 11 نکته و ترفندهای هشتگ اینستاگرام
 • هشتگ های معروف اینستاگرام

چگونه از هشتگ اینستاگرام، برای گرفتن بهترین نتایج استفاده کنیم؟

افراد اکنون می‌توانند هشتگ را دنبال کنند

اگر شما محتوای فوق‌العاده‌ای را به اشتراک بگذارید و آن را با هشتگ‌های مربوطه هشتگ گذاری کنید، محتوای شما می‌تواند در فید[2] (اولین صفحه‌ای که هنگام وارد شدن به اینستاگرام با آن روبه‌رو می‌شوید) کاربران قرار بگیرد حتی اگر آن‌ها شمارا دنبال نکنند، و بدین ترتیب بسیاری از آن‌ها اقدام به دنبال کردن شما خواهند کرد.

استفاده از هشتگ‌های بی ربط (و بسیار تکراری) یک ایده بد است.

هنگامی‌که یک کاربر یک هشتگ را دنبال می‌کند و چیزی را که دوست ندارد مشاهده می‌کند، می‌تواند گزینه “Do not Show for This Hashtag” را انتخاب کند.

صفحه عدم نمایش هشتگ اینستاگرام یا گزینه Do not Show for This Hashtag

این ویژگی برای آموزش الگوریتم اینستاگرام، که یک کاربر خاص چه محتوایی را دوست دارد و لایک می‌کند طراحی‌شده است.اگر پست‌های زیادی از  شما علامت‌گذاری شوند، احتمالاً محتوای شما کمتر نمایش داده می‌شود، و یا به‌طورکلی نمایش داده نمی‌شود.

در مورداستفاده از لیست طولانی هشتگ ها در هر پست نیز همینطور است … این کار را نکنید. دستورالعمل‌های جامع اینستاگرام به‌وضوح بیان می‌کنند که ارسال نظرات یا محتوای تکراری کار درستی  نیست.

هنگام ایجاد یک پست، تنها از هشتگ‌هایی استفاده کنید که با معنی و قابل فهم باشند. برای مثال، اگر یک پست را با #دیجیتال_مارکتینگ هشتگ گذاری کنید، محتوای شما باید آن چیزی باشد که بازاریابان دیجیتال مایل‌اند در مورد آن نظر بدهند ویا آن را لایک کرده و به اشتراک بگذارند.

مهم دیده شدن توسط افراد زیاد نیست، بلکه دیده شدن توسط افراد مناسب است. این‌گونه هشتگ‌ها باعث مشارکت بیشتر و جذب دنبال کننده‌های بیشتر و مرتبط تری می‌شوند.

اکانتهای تجاری اینستاگرام می‌توانند میزان تاثیر هشتگ‌ها را ارزیابی کنند

اگر اکانت خود در اینستاگرام را تجاری کرده اید، می‌توانید با  بررسی insight متوجه تعداد بازدید از هشتگ مورد نظر بشوید.

چگونگی دسترسی به داده‌ها:

 • پست موردنظرتان را انتخاب کنید و روی View insight زیر پست در سمت چپ ضربه بزنید.
 • برای دیدن همه دیدگاه‌ها مربوط به آن پست، ازجمله impression (تعداد بازدید  از هشتگ ها)، آن را به پایین اسکرول کنید.

با بررسی این داده‌ها می‌توانید بفهمید که کدام هشتگ‌ها برای بهبود وضعیت مؤثرتر هستند.

صفحه insight اینستاگرام و مشاهده میزان بازدید پست از طریق هشتگ اینستاگرام

شما می‌توانید از هشتگ ها دراستوری اینستاگرام استفاده نمایید

صفحات هشتگ دارای نماد استوری در گوشه بالا سمت چپ اینستاگرام هستند. روی آن کلیک کرده و مجموعه‌ای از استوری ها را مشاهده کنید که با هشتگ افراد دارای پروفایل‌های عمومی هشتگ گذاری شده است.

اگر شما فرصت  وارد کردن پست خود را در یک هشتگ استوری داشته باشید، می‌توانید نام تجاری خود را به یک مخاطب بزرگ تبدیل نمایید. دو روش برای افزودن هشتگ ها به استوری های شما وجود دارد. اولین روش استفاده از برچسب هشتگ یاhashtag   sticker  و تغییر متن است. یا می‌توانید به‌سادگی ابزار متن و نماد # را برای تایپ کردن هشتگ به همان شیوه‌ای که در ارسال عکس یا ویدیو استفاده می‌کنید، به کار ببرید.

شما می‌توانید تا 10 هشتگ در یک استوری اضافه نمایید، اما مراقب باشید که در محتوای خود درهم‌ریختگی  ایجاد ننمایید. شما می‌توانید هشتگ‌های خود را کوتاه، یا حتی آن‌ها را در پشت استیکر، برچسب یا GIF پنهان کنید.

اضافه کردن لینک های هشتگ در Bio

هنگامی‌که یک کاربر لینک هشتگ را انتخاب کند، به به منظور فالوکردن آن هشتگ به صفحه آن منتقل می‌شود. برای کسب‌وکارهایی  با هشتگ‌ برندهای معروف، این‌ روش،یک روش عالی برای تقویت مشارکت یا جمع‌آوری محتوای تولیدشده کاربر است.

  • شما می‌توانید حدود30 هشتگ در یک پست معمولی و تا 10 هشتگ را در یک استوری قرار دهید
  • در صورت استفاده بیشتر، نظر یا عنوان شما ارسال نخواهد شد.
  • شما فقط می‌توانید پست‌های خود را هشتگ گذاری کنید
  • اگر شما یک هشتگ را در زیر پست شخص دیگری قرار دهید، نظر شما بیشتر قابل‌کشف خواهد بود؟ یقینا خیر

نحوه پیدا کردن بهترین هشتگ‌های اینستاگرام برای نام تجاری خود

  هشتگ هایی مورداستفاده شما بستگی به فضای کسب‌وکار شما دارد.

   اگر مثلا شما مدیر رسانه‌های اجتماعی برای یک آژانس مسافرتی هستید، هزاران هشتگ مانند #سفر_خوب، #پاسپورت ،#ویزا و #iran_traveling وجود دارد که بیشتر برای افرادی به کار می‌رود که مرتباً از سفرهای هوایی استفاده می‌کنند. هر تعداد از پست‌های خود را با این هشتگ‌ها هشتگ گذاری نمایید به‌احتمال‌زیاد چند مورد لایک اضافی خواهید داشت.

    اما اگر واقعاً خواهان افزایش مشارکت و جذب دنبال کننده‌های مناسب هستید، هشتگ‌های اختصاصی‌تری قرار دهید. اگر یک عکس از یک مقصد گردشگری ارسال می‌کنید، آن را با هشتگ های موقعیت مکان مربوطه و هشتگ برند محل (اگر وجود دارد) هشتگ گذاری کنید.

     اما نکته اینجاست چگونه متوجه شویم که چه هشتگ‌هایی اغلب توسط مخاطبان ما دنبال می‌شود؟ در اینجا چند نکته برای پاسخ به این سؤال وجود دارد.

      بررسی کنید که رقبای شما از چه هشتگ‌هایی استفاده می‌کنند

       شاید شما هشتگ‌های جدیدی را برای افزودن به افزونه[3]خود کشف کرده‌اید. یا شاید تصمیمی برای رقابت در مورد بازدید یکسان نداشته باشید، در این صورت می‌توانید به دنبال هشتگ‌های جایگزین باشید.

        از هشتگ‌هایی استفاده کنید که افراد تاثیرگذار و اینفلوئنسر در صنعت شما از آن استفاده می‌کنند

         این افراد در حال حاضر توسط مخاطبین شما تائید شده‌اند، پس چرا از بهترین‌ها یاد ‌نگیرید؟

          از عملکرد جستجوی اینستاگرام استفاده کنید

           یک کلمه کلیدی مربوط به نام تجاری خود در نوار جستجو ی اینستاگرام وارد کنید و سپس نوار  هشتگ ها را انتخاب کنید. اینستاگرام به شما یک لیست از تمام هشتگ ها با این کلیدواژه و نیز تعدادی از پست‌هایی را که با آن هشتگ گذاری شده ، نشان می‌دهد.

            بزرگ بودن این عدد احتمالاً به معنی تعداد زیاد افراد دنبال کننده آن هشتگ هست، همچنین به این معنی است که محتوای زیادی در آن وجود دارد و ممکن است پست‌های شما بین آن‌ها گم بشود. ترکیبی از هشتگ های معروف و خاص را برای یافتن نقطه مناسب نام تجاری خود امتحان کنید.

             هشتگ‌های مرتبط را در نظر بگیرید

              در هر صفحه ی هشتگ، درست بالای نوارهای  topو recent، شما یک لیست مربوط به هشتگ‌ها را پیدا می‌کنید که می‌توانید آن‌ها را با کشیدن به سمت چپ جابجا کنید. این‌یک روش بسیار خوب برای یافتن هشتگ‌های مرتبط است که ممکن است کمی مناسب‌تر باشند؛ و این بدین معنی است که مخاطب موردنظر شما با محتوای رقابتی کمتری مواجه است.

               صفحه نمایش پست‌های یک هشتگ اینستاگرام، هشتگ‌های مرتبط یا یک هشتگ خاص

                به موفقیت‌آمیزترین پست‌های خود نگاه کنید

                 پست‌های حاوی یک هشتگ موفق خود را مرور نمایید. آیا هشتگ‌های مشترکی مشاهده می‌کنید که می‌تواند در پست‌های آینده مورداستفاده قرار بگیرد؟

                  هنگام انتخاب هشتگ اینستاگرام، قانون طلایی استفاده از هشتگ‌هایی مربوط به نام تجاری، صنعت و مخاطبین شما است.

                   #Love یکی از محبوب‌ترین هشتگ‌ها در اینستاگرام است که با بیش از 1.3 میلیارد پست هشتگ گذاری شده است؛ اما شرکت شما تصمیم به جذب دنبال کننده‌های این هشتگ‌ها ندارد. به‌علاوه، اگر شما عکس‌های خود را با هشتگ‌های معروف اما غیر مرتبط، هشتگ گذاری نمایید، ممکن است به‌عنوان یک اسپمر قلمداد شوید.

                    11 ترفند برای استفاده ازهشتگ اینستاگرام

                     بیایید آنچه را تاکنون آموخته‌ایم و همچنین چند استراتژی دیگر را برای کمک به دستیابی به اهداف اینستاگرام بررسی نماییم:

                     • از هشتگهای بی‌ربط استفاده نکنید

                       انباشته کردن هشتگ‌های بی‌ربط روی پست‌ها رفتار اشتباهی است؛ و باعث آزار دنبال کننده‌های این هشتگ ها می‌شود و احتمالاً آن‌ها به اینستاگرام اعلام می‌کنند که « این هشتگ را نشان ندهد».

                        هشتگ‌ها باید به‌صورت استراتژیک استفاده شوند. شما در صورتی می توانید مشارکت را افزایش می‌دهید که به مخاطب خود آنچه را می‌خواهد، یعنی محتوای باکیفیت موردعلاقه شان را ارائه دهید.

                        • از تعداد مناسب هشتگ استفاده کنید

                         •  

                         مطابق با یک تجزیه‌وتحلیل توسط TrackMaven، پست‌هایی با 9 هشتگ بیشترین مشارکت را دریافت می‌کنند.

                          اما این بدین معنا نیست که شما باید هر پست را با هشتگ‌های بسیاری هشتگ گذاری کنید. به‌علاوه، آن‌ها باید با محتوا مرتبط باشند. استفاده از یک هشتگ معروف مانند followmeback # ممکن است به شما تعدادی دنبال کننده جدید بدهد، اما آن‌ها احتمالاً نوعی توزیع‌کننده پیام بی‌ارزش یا هرزنامه و یا افرادی هستند که مایل به افزایش تعداد دنبال کننده‌های خود هستند. این افراد بانام تجاری شما ارتباط برقرار نخواهند کرد. نوع محتوای پست‌های شما بایستی در مورد نوع و تعداد هشتگ‌های مورداستفاده شما آگاهی بدهد.

                           تعداد هشتگ اینستاگرام که در یک پست استفاده می‌شود و میزان اثر بخشی آنها

                            

                           • از هشتگ های اختصاصی با موقعیت مناسب استفاده کنید

                            هشتگ اختصاصی‌تر، مخاطب هدف بیشتری برای شما جذب می‌کند؛ و یک مخاطب هدف به معنی شانس بیشتر برای جذب مشارکت باکیفیت هست.

                             برای مثال، اگر شما از دوستداران بازاریابی اینستاگرام هستید، هشتگ #اینستاگرام_مارکتینگ  شمارا در مقابل مخاطب گسترده‌تر مانند #دیجیتال­_مارکتینگ قرار می‌دهد.

                             • هشتگ های معروف را به‌طور کامل کنار نگذارید

                              •  

                              هشتگ های معروف تا زمانی که به پست ،مربوط شده و باصرفه جویی استفاده شوند، می‌توانند به پیشرفت شما، کمک کنند. در انتهای این مقاله بعضی از هشتگ‌های معروف را با نکاتی در مورد نحوه استفاده از آن‌ها را، به‌صورت لیست ارائه داده‌ایم.

                              • اطمینان حاصل کنید که هشتگ همان معنی موردنظر شما را در بر دارد

                               •  

                               شما مایل نیستید که به‌طور ناگهانی نام تجاری خود را به یک کمپین بدنما پیوست کنید. هنگامی‌که شما دو تا سه کلمه را باهم ترکیب می‌کنید، آیا هشتگ شما چیز دیگری تلفظ می‌شود؟ یک مورد بسیار معروف در سال 2012 وجود دارد. سوزان بیل آلبوم جدیدی را ساخت و برای هشتگ تبلیغی آن از عبارت “پارتی آلبوم سوزان” بدون فاصله استفاده کرد. بعضی از افراد تصور می‌کردند پارتی”سو” نوعی متفاوت از پارتی است. قبل از استفاده از هر هشتگ، از طریق صفحه هشتگ آن را مرور کنید تا اطمینان حاصل کنید که محتوای مربوطه مناسب است.

                               • هشتگ‌ها را برای استفاده در آینده ذخیره نمایید

                                •  

                                اگر شما اکثراً از هشتگ‌های مشابهی برای هر پست استفاده می‌کنید، می‌توانید آن‌ها را در یک یادداشت ذخیره کنید تا در زمان صرفه‌جویی کنید. (توجه: به یاد داشته باشید، هر هشتگ که در پست قرار می‌دهید باید با محتوای پیام شما متناسب باشد و خیلی تکراری نباشد.)

                                 نحوه انجام:

                                  1- یک یادداشت جدید در برنامه یادداشت‌های خود ایجاد نمایید.

                                   2- تمام عنوان‌هایی را که بیشتر استفاده می‌کنید را به یک لیست در حال اجرا اضافه کنید.

                                    3- هر بار که شما در حال آپلود یک پست هستید، از اینستاگرام به برنامه یادداشت‌ها بروید، متن خود را کپی کرده و سپس آن را در عنوان قرار دهید.

                                    • هشتگ ها را مخفی نمایید

                                     •  

                                     یک محتوای درهم‌ وبرهم قرار ندهید. تمرکز خواننده را به آنچه مهم و مورد نظر شما است، نگهدارید.

                                      چگونه می‌توانید این کار را انجام دهید؟

                                        1. محتوای خود را به‌طورمعمول آپلود کنید، اما هشتگ‌‌ها را در جعبه‌ی عنوان حذف کنید.
                                        2. هنگامی‌که پست شما منتشر می‌شود، به‌آسانی روی آیکون speech bubble در زیر پست خود کلیک کنید تا یک نظر بگذارید.
                                        3. حالا هشتگ‌های موردنظرتان را در جعبه Add a comment (افزودن یک نظر …) وارد کنید و به گزینه ارسال ضربه بزنید.
                                        4. هنگامی‌که عکس یا ویدیوی شما نظرات زیادی دریافت می‌کند، هشتگ‌های شما قابل‌مشاهده نخواهد بود مگر اینکه کاربران دکمه View all comments (نمایش همه نظرات) را لمس کنند.

                                      چگونه می‌توانید این کار را در بخش عنوان انجام دهید؟

                                        1. هنگام ساخت یک عنوان، روی کلید 123 (به صورت سه خط کوتاه که روی هم قرار دارند) ضربه بزنید.
                                        2. سپس دکمه اینتر را فشار دهید.
                                        3. یک نشانه‌گذاری (یک نقطه یا خط تیره) وارد کنید، سپس دوباره دکمه اینتر ضربه بزنید.
                                        4. مراحل 2 تا 4 را حداقل پنج بار تکرار کنید.
                                        5. اینستاگرام عناوین را پس از سه خط پنهان می‌کند، بنابراین هشتگ‌های شما قابل‌مشاهده نیستند، مگر اینکه دنبال کننده‌های شما بر روی گزینه “بیشتر” در پست شما ضربه بزنند.
                                      • اضافه کردن یک هشتگ به پستی که قبلاً منتشر کرده‌اید

                                       اگر می‌خواهید هشتگ‌ها را به پستی که قبلاً آپلود کرده‌اید اضافه کنید، به گزینه three dots (سه نقطه)در گوشه سمت راست‌بالای صفحه خود ضربه بزنید و دکمه ویرایش (edit)را برای افزودن عنوان، انتخاب کنید.

                                        به‌علاوه، شما با ضربه زدن به speech bubble در زیر عکس و همچنین تایپ کردن هشتگ‌ها به‌عنوان یک نظر، می‌توانید هشتگ‌ها را به پست‌های منتشرشده اضافه نمایید.

                                         روش اضافه کردن هشتگ اینستاگرام به پست‌های قبلی، پست پیج نئولایز
                                         • استفاده از هشتگ های نام تجاری(هشتگ برندها) را مدنظر قرار دهید

                                          یک هشتگ برند منحصر به شرکت یا کمپین شما می‌تواند به‌سادگی نام تجاری، عبارت تبلیغاتی یا نام یکی از محصولات شما باشد.

                                           شرکت عرضه هرشل از چند هشتگ نام تجاری، ازجمله #herschelsupply و #welltravelled استفاده می‌کند. این دومین کمپینی است که برای تشویق مشتریان برای به اشتراک گذاشتن عکس‌های سفر با محصولات هرشل ایجاد شد. هشتگ های این شرکت در حال حاضر در میلیون‌ها پست هشتگ گذاری شده ،به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین هشتگ‌های سفر در اینستاگرام می‌باشد.

                                            مانند هرشل، شما می‌توانید یک هشتگ نام تجاری برای یک کمپین خاص یا نمایش دادن نظرات، محصولات و یا خدمات شرکت خود ایجاد کنید. اگر شما در حال راه‌اندازی یک کمپین اینستاگرام هستید، داشتن یک هشتگ نام تجاری به پیشبرد مشارکت کمک خواهد کرد. همچنین تمام پست‌هایی را که توسط آن در صفحه هشتگ هشتگ گذاری شده‌اند را سازمان‌دهی می‌کند. این کار در صورتی مفید است که از هشتگ برای جمع‌آوری روش‌های ارسال پست‌های تبلیغاتی یا رقابت استفاده نمایید.

                                             شما می‌توانید از هشتگ های نام تجاری برای ترفیع شرکت خود استفاده نمایید. در نئولایز ما از #نئولایز  برای این منظور استفاده می‌کنیم.

                                              طریقه استفاده از هشتگ‌های برند تجاری در اینستاگرام، استفاده از هشتگ نئولایز به عنوان نمونه برند
                                              • هشتگ نام تجاری خود را کوتاه و آسان قرار دهید تا در خاطر بماند

                                               به‌این‌ترتیب دنبال کننده‌ها و مشتریان شما به‌راحتی می‌توانید آن را به خاطر بیاورند. هرچند شما مایلید خاص باشید، اما چیزی شبیه SanFranciscoLuxuryCarEnthusiasts# برای یک نمایشگاه ماشین نفیس جلب‌کننده نیست چون کاراکترهای زیادی دارد. SFCarLovers # در این مورد قابل‌فهم‌تر است.

                                               • امتحان با هشتگ های دارای شکلک

                                                 علاوه بر اعداد و حروف، شکلک‌ها را می‌توانید در هشتگ (فضاها و کاراکترهای ویژه مانند٪ یا $، کار نمی‌کنند) قرار دهید. این آیکون‌های متحرک چشم‌نواز می‌توانند جانشین کل کلمات بشوند و هشتگ‌های شما کوتاه باقی می‌مانند.

                                                  هشتگ‌های معروف اینستاگرام

                                                   مهم نیست که چقدر معروف هستند، شما باید از هشتگ‌هایی که با وقاحت لایک ها و دنبال کننده‌ها را جلب می‌کنند مثل followme #، # like4like، # follow4follow، #tagsforlikes و غیره اجتناب کنید. استفاده از این نوع هشتگ‌ها، ربات‌ها، هرزنامه‌ها و دیگر کاربرانی را که قصد مشارکت با شما را ندارند جذب خواهدکرد. این هشتگها همچنین به دنبال کننده‌های شما نشان می‌دهند که نام تجاری شما با توسل به رفتارهای بی‌ارزش و هرزنامه در وضعیت مناسبی قرارگرفته و این‌یک نگاه مناسب نیست؛ اما مجدد تذکر می‌دهیم که این به معنای نادیده گرفتن هر هشتگ معروف نیست.

                                                    #TBT (Throwback Thursday)  با بیش از 428 میلیون پست هشتگ گذاری شده، یکی از بیشترین هشتگ‌های مورداستفاده در اینستاگرام و یک فرصت بازاریابی نوستالژیک است. از #TBT برای به اشتراک گذاشتن نام تجاری گذشته خود استفاده کنید. اگر نام تجاری شما جدیدتر است، می‌توانید با استفاده از هشتگ به تاریخچه محصولات یا صنعت خود سرکی بکشید.

                                                     در اینجا چند به معرفی چند هشتگ معروف عمومی و جهانی می‌پردازیم که آن‌ها را برای استفاده در نام تجاری در نظر داشته باشید:

                                                       • #instagood: از این هشتگ درعکس‌هایی استفاده کنید که به‌طور ویژه به آن‌ها افتخار می‌کنید
                                                       • #photooftheday: برای بهترین کار شما رزرو شده است. یک حساب اینستاگرام @ photooftheday وجود دارد که هرروز یک عکس برنده را با هشتگ انتخاب می‌کند و با بیش از 269،000 دنبال کننده خود به اشتراک می‌گذارد.
                                                       • #picoftheday: همان مفهوم بالا.
                                                       • #instagrammers: معروف با تاثیرگزاران اینستاگرام و سایر کاربران ماهر.
                                                       • #igers: شکل کوتاه # instagrammers
                                                       •  

                                                     #instamood: برای استفاده در عکس‌هایی در نظر گرفته‌شده که حس و حال ناشر را منعکس می‌کند. به‌طورمعمول پست‌های #instamood از افراد نیستند، اما صحنه‌سازی هستند؛ بنابراین اگر نام تجاری شما رسیدن به یک موفقیت بزرگ را جشن می‌گیرد، می‌توانید یک عکس از نمایش آتش‌بازی به آن ارسال کنید.

                                                       • #TBT (و #ThrowbackThursday نسخه طولانی‌تر و کمتر مورداستفاده): همان‌طور که در بالا ذکر شد، این‌ هشتگ مربوط به بازاریابی نوستالژیک است. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ما را برای استفاده از #TBT برای تبلیغ نام تجاری خود مطالعه کنید.
                                                       • # FBF یا # FlashbackFriday: ازآنجاکه اختصاص یک روز هفته به نوستالژی کافی نیست. این مفهوم همانند #TBT است، اگرچه هشتگ گذاری جمعه رایج نیست.
                                                       • #ManicMonday: در پست‌هایی به کار می‌رود که هفته شلوغ در پیش روی شما یا عقاید خاص شرکت را نشان می‌دهد.
                                                       • #WisdomWednesday: ارسال نقل‌قول یا نظری که برای مخاطبان موردنظر شما مفید باشد.
                                                       • #FridayFunday: فرصتی برای مردمی کردن نام تجاری خود و سرگرم کردن مخاطبان خود با بعضی محتواهای سبک‌تر.
                                                       • #NoFilter: برای خالص‌ترین‌های عکاسی. مورداستفاده در پست‌های فیلتر نشده
                                                       • #selfie: بی‌نیاز از توصیف. به‌عنوان یک بازاریاب رسانه اجتماعی، شما می‌توانید از این هشتک هنگام گرفتن عکس به صورت سلفی و نمایش نام تجاری خود در یک رویداد صنعتی استفاده کنید.
                                                       • #regram: هنگام بارگذاری یک عکس از حساب شخص دیگر در حساب شخصی خود از این هشتگ استفاده کنید.
                                                       • #contest، #giveaway، #sweepstakes و غیره: از این هشتگ‌ها در مواردی استفاده کنید که به دنبال نمایش دادن چیزی به رقبای همیشگی خود هستید. به این امید که برنده، جایزه خود را به اشتراک بگذارد و نام تجاری شمارا برای مخاطبان خود تبلیغ کند.

                                                     البته هشتگ‌های معروف اینستاگرام مخصوص هر صنعت وجود دارد. برای مثال صنعت معاملات ملکی دارای هشتگ‌های #realestate،#architecture، #realestateforsale و #realestatephotograhpy است.

                                                      نکات کلیدی: در مورد چگونگی و نوع هشتگ هایی که استفاده می‌کنید خوب فکر کنید؛ مانند هر نوع محتوایی که در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارید، همه‌چیز به مخاطبان شما برمی‌گردد. اینکه چه چیزی ارائه می‌دهید؟ برای آن‌ها چه چیزی در بردارد؟ چرا آن‌ها مجبور شده‌اند با پست شما ارتباط برقرار کنند؟ اگر پاسخی ندارید، هشتگ‌ها را به اشتراک نگذارید.

                                                       [1] tag

                                                        [2]Users’ Feed

                                                         [3] repertoire

                                                          2 نظرات

                                                          • میثم

                                                           می 14, 2019 - 3:20 ب.ظ

                                                           سلام من از این برنامه استفاده میکنم که ازخود الگوریتم های اینستاگرام هشتگ های مرتبط با کلمه مورد نظرمو میاره
                                                           https://play.google.com/store/apps/details?id=com.everest.hashtagfinder

                                                           • root

                                                            می 14, 2019 - 3:43 ب.ظ

                                                            سلام
                                                            ممنون از معرفی اپلیکیش اما چیزی که من از اپلیکیشن دستم اومد معرفی هشتگ های اینستاگرام بر اساس سرچ و بر اساس هشتگ های مرتبط پیج یک هشتگ هست. این داده توی خود شبکه اجتماعی وجود داره و با کمی هوشمندی میتونند از همون اینستاگرام پیدا کنیم.
                                                            نکته ای که وجود داره شاید این باشه که پیشنهاد هشتگ اختصاصا بر اساس پیج مربوطه باشه و بر اساس سلیقه مخاطبین، موضوع پیج و ظرفیت رشد پیج هشتگ مناسب انتخابشه
                                                            این امکانات در آینده در نئولایز خواهد بود و کمک خواهد کرد که هشتگ های مناسب تر را پیدا کنید

                                                          پاسخ دهید