صفر تا صد تبدیل یک پیج معمولی اینستاگرام به یک پیج عالی ؟

پیج اینستاگرام خود را چگونه طراحی می کنید.در تابستان 2018 ،اینستاگرام سرانجام نقطه عطف 1 میلیارد کاربر را کسب کرد. امروز اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های اجتماعی در وب است.

در این پلتفرم ادمبن ها محتواهای متنوعی را منتشر می کنند، پست‌ها را به اشتراک می‌گذارند و با دوستان و برند‌‌‌های موردعلاقه خود به صورت تعاملی ارتباط دارند.

80 درصد از کاربران اینستاگرام حداقل یک پیج حرفه و کار را در این شبکه اجتماعی فالو می‌کنند.

مانند هر پلتفرم اجتماعی دیگر، برندهایی که خواهان استفاده بیشتر از اینستاگرام هستند به تعداد قابل‌ توجهی فالوور نیاز دارند.

فالوورهای بیشتر به معنای تعاملات بیشتر، اعتبار بیشتر و حضور آنلاین قوی‌تر است. درواقع پیشرفت در اینستاگرام بیش از یک بازی اعداد است.

شرکت‌ها 6.48 میلیارد دلار درآمد در سال را با ایجاد ارتباط واقعی با افراد در صفحه اینستاگرام خود، کسب می‌کنند.

چرا پیشرفت پیج اینستاگرام باید به‌ صورت طبیعی باشد؟ کیفیت مهم‌تر از کمیت است.

اگر خرید فالوور را به‌عنوان یک گزینه برای افزایش حضور پیج خود در اینستاگرام در نظر دارید، شما تنها نیستید. اینفلوئنسرها و افراد تاثیرگذار، بازیگران و حتی سیاستمداران، همواره درگذشته برای خرید فالوورها تلاش کرده‌اند.

هنگام شروع فعالیت در اینستاگرام، زمانی که فقط یک یا دو طرفدار دارید، متقاعد کردن مشتریان، کمی مشکل است. درصورتی‌که اگر چندین هزار فالوور داشته باشید، اعتبار شما بیشتر است.

با هزینه کردن برای خرید فالوور، شما چیزی بیش از یک عدد دریافت نمی‌کنید. به‌عبارت‌ دیگر، این افراد تصمیمی برای لایک کردن تصاویر شما، اشتراک گذاشتن محتوای شما یا خریداری محصولات شما ندارند.

درعین‌ حال، پرداخت هزینه برای خرید فالوور، برخلاف قوانین اینستاگرام است و این به این معنی است که احتمال اینکه اینستاگرام حساب کاربری شما را ببندد نیز وجود دارد.

اصطلاحات فنی در اینستاگرام(1):

اکنون موقع آن رسیده تا با آشنایی اصطلاحات فنی اینستاگرام گامی ابتکاری در پیج خود ایجاد کنید.آیا می دانید در چه مواقعی پیج شما شادوبن می شود؟ پرموت در اینستاگرام چه کاربردی دارد؟

با بررسی شاخص های مختلف شبکه های اجتماعی متوجه خواهید شد که حتی افزایش فالوور با رباتها، علاوه بر اینکه به نفع شما نیست به ضرر پیج شما هم هست. می‌توانید بخشی از این شاخص ها را در داشبورد تحلیلی نئولایز مشاهده کنید.

پس اگر نمی‌توان فالوور خرید، چگونه در میان 25 میلیون کسب‌وکار فعال در اینستاگرام، دوام بیاورید؟

پاسخ ساده است . فالوور خود را به‌صورت طبیعی افزایش دهید. برای یادگیری استراتژی جذب مخاطبان و واردکردن فالوورهای طبیعی، نیاز به تلاش و مطالعه بیشتری دارید.

ارسال منظم (هرروز)

اینستاگرام دارای بالاترین سطح تعامل در بین همه کانال‌های رسانه‌های اجتماعی است. فالوورهای پیج اینستاگرام شما در انتظار برقراری ارتباط با شما هستند و شما باید پاسخی برای این انتظار آن‌ها داشته باشید.

افراد به دنبال حفظ ثبات و مناسبت برندهایی هستند که فالو کرده‌اند. علاوه بر این، الگوریتم اینستاگرام هنگام رتبه‌ بندی پیج اینستاگرام شما در صفحه جستجوگر، حضور شما در برنامه را در نظر می‌گیرد.

بنابراین، هنگام شروع به برنامه‌ریزی برای یک برنامه ارسال منظم، شما نیز باید زمان مناسب را در نظر داشته باشید.

مطالعات نشان می‌دهد که بهترین زمان برای ارسال محتوا در پیج اینستاگرام (برای اکثر کسب‌وکارها) ساعت 3 صبح روز چهارشنبه، 11:00، 15:00 و 16:00 روز پنجشنبه وساعت  5 روز جمعه است.

شما باید برخی از جزئیات مانند عادت‌های مخاطبین صنعت خود را در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که این برنامه برای شما عمل می‌کند. با بررسی آمارهای اینستاگرام می‌توانید زمان فعالیت بیشتر فالوورهای خود را پیدا کنید.

برآوردن تقاضای مخاطبین

رشد طبیعی پیج اینستاگرام، درست مانند هر استراتژی جذب فالوور در رسانه‌های اجتماعی، به محتوای عالی و باکیفیت متکی است.

درنهایت، اگر مایلید افراد پست‌های شما را لایک کنند، آن‌ها را دنبال کنند و با شما مشارکت نمایند، نیاز به محتوای موردنظر آن‌ها دارید.

پیشنهاد نئولایز : چگونه می توانید بازاریابی موفقی برای محصولات خود در فضای مجازی داشته باشید.رسیدن به قله در فضای مجازی در کمترین زمان بهمراه ارائه راهکارهای عملی

چگونه تعیین کنید که طرفداران شما از شما چه انتظاری دارند؟

 • در نظر داشتن رقبا با مخاطبان هدف مشابه: یافتن نوع محتوایی که رقبای شما ارسال می‌کنند و یادداشت کردن هر چیزی که باعث افزایش مشارکت می‌شود و می‌تواند به انتخاب محتوای مناسب برای پیج اینستاگرام شما کمک کند .
 • ارزیابی روند: نگاهی به پروفایل‌های مشتری و اینفلوئنسرها در فضای اطراف خود داشته باشید تا ببینید آن‌ها چه از نوع هشتگ‌هایی استفاده می‌کنند و یا چه روندهایی را دنبال می‌کنند.
  این به شما، یک دیدگاه در مورد نوع محتوایی که موجب محبوبیت بیشتر بین مخاطبان می‌شود، ارائه می‌دهد. برای اینکار میتوانید از سیستم نمایش هشتگ نئولایز استفاده کنید. 
 • استفاده از ابزار برای ردیابی عملکرد: با استفاده از یک ابزار مانند نئولایز، علاوه بر اینکه میتوانید اطلاعات مهمی از نحوه فعالیت پیج های اینستاگرام رقبای خود پیدا کنید بلکه میتوانید با ردیابی عملکرد خود بهترین استراتژی را دراینستاگرام انتخاب کنید.

پیچ اینستاگرام خود را چگونه طراحی می کنید؟

اگر شما در حال تلاش برای انتخاب محتوای مناسب برای رشد طبیعی پیج اینستاگرام خود هستید، از فالوورهای خود سؤال کنید که مایل‌اند چه چیزی مشاهده کنند. با استفاده از استوری اینستاگرام و گزینه نظرسنجی، اقدام به جمع‌آوری ایده و بازخورد مشتریان موجود خود نمایید.

تجربه با رسانه‌های مختلف

صحبت کردن در مورد انتخاب محتوای مناسب برای رشد پیج اینستاگرام، این نکته را یادآوری می‌کند که اینستاگرام، فراتر از ارسال تصاویر است.

هرچند تصاویری که به‌طور روزانه به اشتراک می‌گذارید، به رشد شخصیت و ایجاد شهرت شما دراینستاگرام کمک می‌کنند، گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد.

به‌عنوان‌مثال، 65٪ از کل بازدید از آگهی‌ها در اینستاگرام از ویدیو است. استوری‌های تبلیغاتی، فراخوان بازاریابی شمارا افزایش داده، خرید مشتاقانه را بهبود می‌بخشد و درعین‌حال باعث افزایش میزان کلیک بر روی پست‌های شما می‌شود.

محتوای ویدئوئی همچنان در اینستاگرام تسلط دارد و فرصت‌هایی را برای ارائه محتوای طولانی فراهم می‌کند. می‌توانید ویدئوهای خود را برای رشد بیشتر بر روی این موضوعات تنظیم کنید:

 • محتوایی که تجارب منحصربه‌ فرد محصول یا خدمات شما را نشان می‌دهد.
 • ویدئوهای پشت‌ صحنه که گروه شما و ایجاد روابط طبیعی را معرفی می کند.
 • جلسات پرسش و پاسخ با اینفلوئنسرهای حوزه ی کاری شما که باعث افزایش اعتبارتان می‌شود.
 • برقراری ارتباط با مخاطبان

اصطلاحات فنی در اینستاگرام(2):

با اصطلاحی نظیر کپشن و کامنت ها و اکسپلور  و کمپین ها آشنایی دارید.چگونه پست ها می توانند در اکسپلور نقشی در جذب فالوور ایفا کند؟آیا تاکنون کپشن برای پست های خود نوشته اید.در در جواب دهی به کامنت ها به صورت فعال هستید  یا به صورت خاموش؟

رسانه‌های اجتماعی (در هر شبکه اجتماعی) بر مبنای مشارکت است.

جای تعجب دارد که شرکت‌های بسیاری برای رشد پیج اینستاگرام خود تلاش می‌کند، درحالی‌که از قسمت اجتماعی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی غفلت می‌کنند.

ارسال محتوای مناسب، به‌طور مداوم و در زمان مناسب، موجب جلب‌ توجه بیشتر مخاطبان هدف شما می‌شود.

مکالمات شما با افراد است که بازدیدکنندگان گاه‌به‌گاه پست‌های شمارا تبدیل به طرفداران وفادار به برند شما می‌کند.

لایک یک نظر، پاسخ دادن به یک سؤال یا حتی پاسخ دادن به یک پیام مستقیم، می‌تواند به شما کمک کند تا روابط عمیق‌تر با فالوورهای خود ایجاد کنید.

 طبق گزارش‌ها، پاسخ دادن به سؤالات مصرف‌کنندگان در رسانه‌های اجتماعی، 49 درصد هواداران را به سمت خرید سوق می‌دهد.

شما نیازی به پاسخ به هر پیام یا اشاره کردن به آن ندارید. فقط تا آنجا که ممکن است فعال باشید. افراد شما درک می‌کنند که مشغول کسب‌وکار خود هستید وازهرتعاملی قدردانی می‌کنند.

 استراتژی استفاده از هشتگ

هشتگ‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌های دستیابی به رشد طبیعی پیج اینستاگرام هستند و می‌توانند باعث مشارکت در پست‌های شما شوند.

به‌علاوه، اکنون‌که افراد می‌توانند هشتگ‌ها را در اینستاگرام فالو کنند، گسترش دسترسی به محتوای نام تجاری با تگ‌های مناسب آسان‌تر شده است.

سؤال این است که بهترین راه استفاده از هشتگ‌ها چیست؟ با تغییر قوانین در سال گذشته، تمرکز بیشتر بر تگ‌های مرتبط قرار دارد که ارزش منحصربه‌فردی را برای فالوورها ایجاد می‌کنند.

شما نمی‌توانید 11 تگ یکسان در هر عکس ارسال کنید و انتظار نتیجه داشته باشید. در عوض، شما باید ترکیبی مناسب از تگ‎های نام تجاری برای هر تصویر را پیدا کنید.

برای کسب نتایج بهتر، می‌توانید از این موارد کمک بگیرید:

 • هشتگ‌ برندها: از نام شرکت خود یا یک تگ منحصربه‌فرد برای ایجاد مشارکت برای نام تجاری خود استفاده کنید. 70٪ از هشتگ‌های اینستاگرام هشتگ‌های نام تجاری هستند.
 • تگ‌های موردعلاقه: تگ‌هایی را که در صفحه جستجوگر اینستاگرام ظاهر می‌شوند را بررسی کنید.
  اگر هر یک از آن‌ها به نام تجاری یا محتوای شما مرتبط است، افزودن آن‌ها را به پست‌های خود در نظر داشته باشید تا بدین‌وسیله میزان دسترسی به محتوای خود را افزایش دهید.
 • هشتگ‌های معروف: درحالی‌که رتبه‌بندی هشتگ‌های #Love، #TBT و #InstaGood کار مشکلی است، آن‌ها هنوز در انواع مشخصی از محتوا دارای جایگاه هستند. استفاده از 5-3 تگ‌ معروف را به تصاویر و استوری‌های خود در نظر داشته باشید.
 • تگ‌های مکانی: پست‌هایی با تگ‌های مکان‌های جغرافیایی باعث کسب 79٪ مشارکت بیشتر می‌شود، این نوع تگ‌ها را در سمت چپ بالای پست خود پیدا خواهید کرد.
پیچ اینستاگرام خود را چگونه طراحی می کنید؟

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از مقاله چگونه از هشتگ اینستاگرام، برای گرفتن بهترین نتایج استفاده کنیم؟ کمک بگیرید.

ترغیب کاربران برای تولید محتوا (UGC)

مصرف‌کنندگان، از یک نام تجاری که توسط دوستان و آشنایان  آن‌ها پیشنهاد می‌شود 7 برابر بیشتر خرید می‌کنند. علاوه بر این، اشاره‌ها (mentions) و تگ‌های مشتریان، به شما برای دسترسی به مخاطبان جدید کمک می‌کند.

روش‌های زیادی برای ترویج UGC وجود دارد، یکی از ساده‌ترین گزینه‌ها، ایجاد مسابقه با یک هشتگ برند است.

یک رقابت برای مشتریان خود ایجاد کنید که آن‌ها هرچه بیشتر تصاوير خود را با محصول شما به اشتراک بگذارند، پروفایل‌های شمارا فالو کنند و دوستان خود را در نظرات تگ کنند، شانس بیشتری برای بردن جایزه شما داشته باشند.

هنگامی‌که کسی را به‌عنوان برنده ی رقابت خود انتخاب می‌کنید، از مشتری‌های خود درخواست کنید که یک خلاصه ارسال کنند یا جایزه خود را در پروفایل اجتماعی خود نمایش بدهند با این روش شما دسترسی بیشتری به محتوای تولیدشده توسط کاربر خواهید داشت.

به یاد داشته باشید، یک مسابقه بزرگ برای جلب مشتری به روشهای زیر نیاز دارد :

 • یک جایزه جذاب
 • هشتگ‌های نام تجاری و تگ‌های تبلیغاتی
 • یک روش نظارت ورودی‌ها

روشهای مختلفی برای افزایش مشارکت کاربران وجود دارد که اطلاعات کامل تری از آن را میتوانید در مقاله 7 نکته جادویی برای نوشتن بهترین کپشن‌های اینستاگرام بخوانید

 افزایش نفوذ

افزایش فالوور در اینستاگرام به‌ صورت طبیعی کار دشواری است. یک پیشرفت طبیعی، پروسه‌ای زمان‌بر است. زیرا شما باید اعتماد مصرف‌کننده را جلب کرده و اعتبار خود را در یک بازار پیچیده بالا ببرید.

یک روش عالی و سریع، استفاده از نفوذ افراد دیگر در فضای اطراف شما است. بازاریابی نفوذ در رسانه‌های اجتماعی یکی از ساده‌ترین راه‌های تقویت حضور شما در اینستاگرام است.

با یک نفوذ درست، شما از اعتماد موجود بین یک کاربر اینستاگرام و فالویینگ آن برای گسترش دسترسی به محتوای برند خود استفاده می‌کنید.

یافتن یک اینفلوئنسر در حوزه کاری شما با جستجوی هشتگ‌های صنعتی و شروع یک رابطه با آن‌ها، در اسرع وقت امکان‌پذیر است.

به یاد داشته باشید، برای دیده شدن عجله نداشته باشید. در عوض، در پست‌های خود به افراد تاثیرگذاراشاره‌کنید، برای محتوای آن‌ها نظر بگذارید و برای آن‌ها محصولات مجانی بفرستید.

 جلب اعتماد در بیرون از فضای اینستاگرام

درنهایت، به یاد داشته باشید که توجه خود را از صفحه اینستاگرام به دیگر موقعیت‌های آنلاین جلب کنید. تصور نکنید که افرادی که شمارا در فیس‌بوک و توییتر دنبال می‌کنند می‌دانند که شما در اینستاگرام نیز فعال هستید.

لینک پست‌های اینستاگرام خود را در فیس‌بوک قرار دهید، به هشتگ‌های برند در ایمیل‌ها و اسکرین شات تصاویر پیج اینستاگرام خود در پست‌های وبلاگ خود اشاره‌کنید آنها را (mention) کنید.

توجه بیشتر به پروفایل اینستاگرام شما از سایر مکان‌های وب، دسترسی به محتوای برند تجاری شمارا افزایش می‌دهد.

با ایجاد حضور خود در کانال‌های دیگر، شما می‌توانید اعتبار خود را برای به دست آوردن شانس تأیید خود در اینستاگرام بیشتر کنید.

بعضی از روش‌های تبلیغ دوطرفه در شبکه اینستاگرام عبارت‌اند از:

 • نوشتن پست‌های مهمان برای وبلاگ‌های مربوط به مخاطبان شما
 • اشاره به #هشتگ‌های خود و ارسال لینک‌ها در سایر کانال‌های اجتماعی
 • ارائه لینک گزارش‌های مطبوعاتی به‌حساب کاربری اینستاگرام خود
 • ارسال اطلاعات پیج اینستاگرام به جامعه ایمیلی خود

زمان برای سرعت بخشیدن به پیشرفت پیج اینستاگرام

تشخیص اینکه چگونه فالوورهای خود را با اطمینان و طبیعی افزایش دهید کار آسانی نیست.

حساب‌های کاربری برتر اینستاگرام، زمان و تلاش زیادی را صرف ایجاد فالوورها می‌کنند.

جای تعجب نیست که برندهای شلوغ اغلب به دنبال راه‌های میانبر مانند خرید فالوور هستند.

هرچند این کار ممکن است در ابتدا یک ایده خوب به نظر برسد، درنهایت برای خط‌ مشی کسب‌وکار شما کاری نخواهد کرد.

در عوض، بر رشد طبیعی، ایجاد محتوای دقیق و سنجش متداوم محتوای خود تمرکز کنید.

 

برای تحلیل پیج اینستاگرام خود اینجا کلیک کنید .

25 نظرات

 • زبان انگلیسی

  آوریل 30, 2019 - 11:08 ق.ظ

  عالی

 • Valerian

  می 10, 2019 - 10:00 ب.ظ

  با سلام
  در اینستاگرام چطوری قسمت about this account رو ببندم
  نمیخوام کسی ببینه چه اسم ایدی هایی برای پیجم انتخاب کرده بودم
  امکان خصوصی کردن پیج رو هم ندارم
  میخوام پیجمم عمومی باشه
  لطفا کمکم کنید
  🙏🙏🙏🌺

  • root

   می 14, 2019 - 3:36 ب.ظ

   سلام امکان تعریف دسترسی برای بخش های مختلف اینستاگرام وجود نداره
   در آینده نزدیک به ساختار پیجی به نام creator توسط اینستاگرام معرفی خواهد شد که ممکنه سطح دسترسی مورد نظرتون رو داشته باشه.
   البته هنوز جزئیات این ساختار پیج مشخص نیست اما هدف از این ساختار مدیریت بهتر پیج هست

 • Zeinab

  ژوئن 13, 2019 - 7:11 ب.ظ

  سلام. من میخواستم بدونم چرا پستهایم در هشتگ ها دیده نمیشود؟ممنون میشم کمکم کنید

  • root

   ژوئن 13, 2019 - 7:33 ب.ظ

   اول در مورد شادوبن با توجه به اینکه نه اینستا نه هیچ کدوم از پارتنرهای اینستا این موضوع را تایید نکرده اند به نظر نمیرسد که چنین موضوعی اصلا وجود خارجی داشته باشد که در مقاله مربوط به شادوبن به این نکته تاکید شده است.
   نکته دوم اینکه در نمایش هشتگ محتوای نمایشی به هر یوزر متفاوت هست پس با ندیدن محتوای خود در هشتگ نمیتونید نتیجه بگیرید که داره نمایش داده می‌شود یا نه
   اول اینکه از بخش اینستایت پست بررسی بکنید که ورودی از هشتگ ها دارید یا نه
   دوم اینکه تعداد هشتگ هایی که استفاده میکنید بیش از اندازه و نامرتبط نباشد که به عنوان اسپمر شناخته شوید و محتواتون نمایش داده نشود.
   فکر کنم با در نظر داشتن این دو نکته محتوای شما توسط هشتگ نمایش داده خواهد شد.

   • parinaz

    نوامبر 3, 2019 - 5:59 ب.ظ

    سلام برای اسپمر نشدن حداکثر هشتگی که می شه گذاشت چه قدر؟

    • ادمین

     نوامبر 13, 2019 - 8:34 ب.ظ

     سلام
     خود اینستاگرام تا ۵۰ هشتگ رو اجازه داده
     طبق آمار کلی پست های بین ۸ تا ۱۲ هشتگ بیشترین نرخ مشارکت رو داشتند
     اما نکته ای که در مورد هشتگ گذاری مهمه اینه که هشتگ هایی که استفاده می‌کنید مرتبط با هم و مرتبط با پستتون باشه
     از گذاشتن هشتگ های نامربوط و گذاشتن هشتگ هایی که صرفا برای ورود ترافیک هست پرهیز کنید
     ارتباط بین هشتگ ها، و ارتباط بین هشتگ و پست مانع از اسپم شدن پیج شما خواهد شد

 • امین غیبی

  ژوئن 24, 2019 - 6:11 ب.ظ

  سلام. لذت بردم از خواندن این محتوای مفید، ممنون…

 • sadegh

  جولای 23, 2019 - 7:59 ب.ظ

  سلام
  من میخوام مثل پیج افراد معروف فالو بشم ولی کسی رو فالو نکنم چیکار کنم؟

  • ادمین

   آگوست 8, 2019 - 3:56 ب.ظ

   مقاله ای که نوشته شده در مورد همین موضوع هست
   همینطور مقاله ۱۰۰۰ فالوور اول میتونه کمک کننده باشه
   در کل جذب فالوور با روش فالوو آن فالوو روش مناسبی نیست و مواردی که در این دو مقاله نوشته شده میتونه بسیار مفید واقع بشه

 • ثبت شرکت

  جولای 24, 2019 - 8:47 ب.ظ

  ممنون

 • رادیاتور قرنیزی

  آگوست 10, 2019 - 4:57 ب.ظ

  عالیه

 • خرید عطر

  اکتبر 2, 2019 - 10:51 ق.ظ

  بسیار عالی. نحوه ارسال پست خیلی در این قضیه موثر هستش. خصوصا اگر اصولی و مطابق پلان و برنامه انجام بشه.

  • ادمین

   اکتبر 2, 2019 - 2:09 ب.ظ

   نحوه ارسال باعث میشه که تعداد فالوور بیشتری بهتون واکنش نشون بدن و پستدون توسط فالوورهاتون و کسانی که توی هشتگ هستند بهتر دیده بشه

 • محمد

  دسامبر 15, 2019 - 2:39 ب.ظ

  ببخشید من زیاد حساب اینستامو حرفه ای کردم و از حرفه ای در اوردم
  الان دیگه نمی تونم حرفه ایش کنم
  میشه کمکم کنید بگید چطور باز حرفه ایش کنم؟

  • ادمین

   دسامبر 18, 2019 - 2:52 ب.ظ

   سلام
   نه محدودی در تعداد وجود نداره اما کلا اینستاگرام بر روی اکشن های تکراری بلاکینگ میزاره
   پس بهتره که از تغییر بی مورد تنظیمات و یا سایر فعالیت های تکراری پرهیز کنید.
   در کل احتمالا مشکلی نخواهد بود

 • فریاد

  دسامبر 23, 2019 - 11:05 ق.ظ

  عالی

  ببخشید تکرار کردن هشتگ ها برای همه پست ها تاثیری داره؟

 • بریاد

  دسامبر 23, 2019 - 11:30 ق.ظ

  سلام عالیه

  تکرار کردن یک هشتگ برای براز همه پست ها چه تاثیری داره ؟

  • ادمین

   دسامبر 25, 2019 - 7:55 ب.ظ

   سلام
   سیاست کلی در مورد هشتگ زدم ارتباط موضوعی بین هشتگ ها و پستی هست که میزارید
   و نکته کلی اینکه تکرار هشتگ مشکلی نداره اما با این نکته که اینقدر تکرار نشه که عملا اسپم بشه
   در واقع در صورتی که موضوعات مرتبط به یک هشتگ خاص هستند و شما تعداد بالایی پست با اون موضوع میزارید اشکالی نداره
   یا هشتگ برند هست اشکالی نداره
   اما اگر صرفا به قصد تاپ بودن توی هشتگ هست تشخیص داده میشه و از هشتگ صرف نظر خواهد شد

 • Tina

  مارس 14, 2020 - 12:37 ق.ظ

  من پیچمو خیلی ادیت کردم و کلا خرابش کردم الانم بازدیدم حیلی پایینه . راهی برای درست کردنش هست ؟ یا یه پیچ دیگه بزنم ؟

  • ادمین

   مارس 14, 2020 - 3:35 ب.ظ

   سلام
   منظور از ادیت چیه؟
   اینکه پیج در چه مرحله ای هست و چقدر روش کار شده خودتون میتونید تصمیم بگیرید که یه پیج جدید بزنید یا همین را ادامه بدین
   اما چیزایی که به ذهنم میرسه اینه که یک استراتژی و حوزه فعالیت برای پیج مشخص کنید
   مخاطبیتون رو در نظر بگیرید
   (از آنالیز سلیقه مخاطبین در داشبورد استفاده کنید)
   محتوای مورد سلیقه مخاطب و مرتبط تولید کنید
   از هشتگ و زمان مناسب برای پست گذاری استفاده کنید (از آنالیزهای داشبورد میتونید داده استخراج کنید)
   و فیک فالوور را حذف کنید تا بتونید اینگیج بالاتری دریافت کنید
   در کل به نظرم مقاله مرتبط با استراتژی اینستاگرام و تولید محتوای مناسب را بخونید میتونه نکته های کامل تری رو خدمتدون عرض کنه

 • امیر

  سپتامبر 15, 2020 - 3:25 ب.ظ

  سلام و درود به همگی خصوصا ادمین
  من میخاستم یک پیج خبری بزنم که محدود به یک استان میشه
  تعداد رقبای حرفه ای 8 تا و غیر حرفه ای 5 تا هست .
  در ابتدا 10 کا فالوور بدون ریزش همراه با بازدید و لایک پیج به قیمت 1.5 ملیون بخرم .
  سپس در پیج های همکار که نام بردم تبلیغات بزارم فقط موندم چه ایده های بزارم که بازخورد بیشتری داشته باشه
  اونجور که من دیدم شما جواب همه را کامل میدید و از همه مهم تر ذهنتون “باز” هست .

  • ادمین

   سپتامبر 26, 2020 - 5:00 ب.ظ

   سلام
   نکته اول در مورد خرید پیج هست که باید دقت بالایی بشه. در واقع هم موضوع بودن با کاری که شما میخواین بکنید و واقعی بودن فالوورها از جمله نکته های اولیه هست و نکته دوم اینکه باید در نظر بگیرید به احتمال زیاد کسی که قبلا پیج دستش بوده امکان پس گرفتن پیج رو داره پس برای خرید اعتماد به فروشنده هم مهمه
   در مورد اینکه محدود به استان میخواین باشه اول به موضوع پیج اهمیت بسیاری بدین، تبلیغ توی پیج های مشابه مهمه و اینکه شما تعداد رقبای مهم و غیر مهمتون رو میدونید نشون میده که بررسی خوبی کردین ازشون اما باز هم به تارگت فالورهاشون دقت کنید که اگر قراره تبلیغی قرار بگیره فالوورها توی محدوده جغرافیایی مد نظرتون باشند. این موضوع میتونه کمک بکنه
   در مورد موضوع و بحث خلاقیت تبلیغ هم واقعیت شدیدا به موضوع وابسته هست اما خب سعی کنید نمونه های خارجی، شرکت های بزرگ و همکاراتون رو بررسی کنیداحتمالا کمپین های خوبی پیدا میکنید

 • جواد

  دسامبر 22, 2020 - 11:52 ق.ظ

  سلام
  من شنیدم موقع شروع پیج باید با خود گوشی عکس بگیریم تا چند وقت و عکس پروفایل هم لوگو نباشه عکس با دوربین خودمون باشه تا ربات شناخته نشیم.
  پس چطوری یک پیج درست کنیم مثلا راجب موسیقی من چطور تا یه مدت عکس با دوربین تو پیج بزارم؟

  • ادمین

   ژانویه 7, 2021 - 7:51 ب.ظ

   سلام
   تا زمانی که فعالیت فیک روی پیج نداشته باشید اکانت به عنوان ربات تشخیص داده نمیشه
   البته این نکته صحیح هست که در زمانی اولیه که اکانت ساخته میشه حساسیت بیشتری روی پیج هست
   اما این حساسیت در چند روز اول بسیار بالاست
   در چند ماه بعد کمتر و برای اکانت هایی باهیستوری بالا مثلا چند سال بسیار کمتر هست
   اما پیشنهاد من اینه که اگر اکانتی تازه ساخته اید و قصد دارید روی پیج کار کنید
   اکانت رو توی سرویس های افزایش فالوور ست نکنید، رفتار معمولی داشته باشد مثل پست گذاشتن فالو کردن دوستان و بقیه مواردی که یک انسان معمولی انجام میده
   و مطمئن باشید که مشکلی بابت بلاک شدن اکانتتون نخواهد بود

پاسخ دهید