چگونه طراحی استراتژی در اینستاگرام باعث رشد پیچ می شود؟

داشتن استراتژی در اینستاگرام بهترین تکنیک برای حضور فعال در فضای مجازی است.افراد زیادی با اینترنت در ارتباط هستند. افرادی که استعداد یا هنری برای ارائه دارند، یا کالایی برای فروش دارند. و در عین حال کسانی نیز هستند که خواهان این محصولات هستند. شما می توانید از این فضا بهترین بهره برداری را ببرید.

واقعیتی غیرقابل انکار این است که  این پلتفرم با یک میلیارد کاربر درحال فعالیت است. و از این طریق توانسته 25 میلیون شغل ایجاد کند که 2 میلیون آن از طریق تبلیغات است.

 • آیا وقت آن نرسیده است که شما نیز از این فضا برای موفقیت در حرفه خود استفاده کنید؟
 • این رسانه می تواند بسرعت محصولات شما را به میلیونها نفر در سراسر جهان عرضه نماید.
 • این رسانه می تواند طی 24 ساعت شبانه روز میلیونها نفر را از اجناس شما مطلع سازد؟

نیولایز به شما پیشنهاد می کند برای داشتن صفحاتی هدفمند این مراحل را طی کنید. ابتدا استراتژی خود را در اینستاگرام تعیین کنید. سپس به طراحی اهدافتان برای ارایه محتوا به مخاطبین بپردازید. برنامه ریزی صحیح انجام دهید ‌و در نهایت به انتشار پست هایتان در زمان مقرر اقدام کنید.

هرچند اینستاگرام اپلیکیشنی بر مبنای عکس است. ولی از طریق همین عکس می توان برای صفحه خود بنگاه زودبازده اقتصادی ایجاد کرد.به عبارتی در پشت این عکسها صدها استراتژی در صفحات اینستاگرامی وجود دارد.بهترین نتیجه در اینستاگرام با پشتکار فراوان و تدوین استراتژی در اینستاگرام صورت می گیرد.

استراتژی در ایسنتاگرام- تحلیل ایسنتاگرام- بازاریابی اینترنتی

چگونه با طراحی استراتژی در اینستاگرام فضای کسب و کار خود را رونق ببخشیم؟

آیا آماده هستید که در نهایت به یک استراتژی مشخص برای اینستاگرام خود دست پیدا کنید؟ ویژگیهایی که برای رسیدن به این هدف مد نظر است :

 • تحلیل هشتگ های صفحات پربازدید اینستاگرام.
 • تحلیل داده های بازدیدکنندگان از صفحات اینستاگرام.
 • پیش نمایش خوراک اینستاگرام (فید مناسب).

1- استراتژی خود را در اینستاگرام مشخص کنید

هنگام برنامه ریزی برای حرفه خود در اینستاگرام بدنبال اهداف روشن باشید.بسیار مهم است که با بینشی صحیح و روشن پیش به سوی بازاریابی اینستاگرامی قدم بردارید. با توجه به فعالیتی که شما برای صفحه خود در نظر می گیرید نحوه حضور شما در ارائه پست ها متفاوت خواهد بود.

سوالاتی که شما را می تواند برای تعیین استراتژی در اینستاگرام برای بازاریابی اینترنتی کمک کند:

 • شغل و فعالیت مورد نظر شما چیست؟
 • چگونه می توانید از فضای ایجاد شده سکویی را برای ارایه فعالیت و حرفه خود به دیگران استفاده کنید؟
 • آیا به نظر شما اینستاگرام می تواند کمکی برای گسترش حرفه شما بکند؟
 •  چه امکاناتی اینستاگرام به شما می دهد که پلتفرم های دیگر این امکانات را ندارند؟
 • کدام بخش از مخاطبان هدف شما در اینستاگرام فعالند است و بر روی چه کسانی می خواهید سرمایه گذاری کنید؟
 •  چگونه اینستاگرام چشم اندازی برای سایر راه های ارتباطی برند تجاری شما در شبکه های اجتماعی قرار خواهد گرفت؟

پیشنهاد نئولایز : چگونه می توانید بازاریابی موفقی برای محصولات خود در فضای مجازی داشته باشید.رسیدن به قله در فضای مجازی در کمترین زمان بهمراه ارائه راهکارهای عملی

نکاتی درباره اینستاگرام که به شما کمک می کند برای ادامه راه بهتر تصمیم بگیرید:

تصمیم اینکه آیا از فضای ایسنتاگرام برای بازاریابی حرفه شما می توان استفاده کرد یا نه؟ تصمیمی است که بر عهده خود شماست. ولی این نکته را توجه کنید که شما برای رسیدن به افق های بزرگ تجاری تنها به یک سکوی پرتاب نیاز دارید. و این سکوی پرتاب را اینستاگرام با داشتن یک استراتژی مناسب در اختیار شما می گذارد.

 • اینستاگرام سریعترین سکو در تاریخ رسانه های اجتماعی است. در حقیقت ، 32٪ از کل کاربران اینترنت در اینستاگرام قرار دارند.
 • کاربران فعال ماهانه: 1 میلیارد نفر را تشکیل می دهند.
 •  کاربران فعال روزانه: 500 میلیون نفر از این اپلیکشین استفاده می کنند.
 •  کاربران Stories Daily: 400 میلیون.
 • 68٪ از کاربران اینستاگرام را زنان تشکیل می دهند.
 • 59٪ از کاربران اینستاگرام بین 18 تا 29 سال سن دارند و 33٪ از کاربران 30 تا 49 سال سن دارند.
 •  محتوای تولید شده توسط کاربر در اینستاگرام دارای نرخ تبدیل 4.5٪ بالاتر برای حرفه هاست.

حضور خود را در بازاریابی اینترنتی از طریق هدف گذاری پر رنگ کنید

در حال حاضر شما به تصویری واضح از حضور خودتان در اینستاگرام رسیده اید. به راحتی می توانید برای حضور خود در فضای اینستاگرام استراتژی تدوین کنید. اهداف اینستاگرام می تواند بسیار متفاوت باشد.برای بعضی هدف از حضور در اینستاگرام می تواند فقط  زنده بودن صفحه در فضای مجازی مورد نظر است. برای بعضی ایجاد یک راه ارتباطی با سایر صفحه ها، و برای بعضی استفاده از این فضا برای اراپه خدمات خود به دیگران است.

اینستاگرام پلتفرمی است که بسیاری از حرفه ها و برندها برای نمایش محصولات خود آن را انتخاب می کنند. به طور مثال یک صفحه اینستاگرامی که بر روی گل آرایی مختلف تمرکز دارد.هدف این صفحه ای بر این مبنا است که به بازدید کنندگان نشان می دهد که چگونه دسته هایی از گل ها را با دسته های مختلف بچینند. در حالی که اینستاگرام دیگری در مورد کارگاه های آفلاین که در آن ویزیتورهای صفحه می توانند یاد بگیرند چگونه خودشان گل آرایی کنند. و برند خود را به عنوان متخصص در ساخت دسته گل ارایه دهند.


یک هدف قوی و یک استراتژی روشن در اینستاگرام بازاریابی شما را با هم تشکیل می دهد. بنابراین از اینجا شروع کنید ، همیشه!

اصطلاحات فنی در اینستاگرام(1):

اکنون موقع آن رسیده تا با آشنایی اصطلاحات فنی اینستاگرام گامی ابتکاری در پیج خود ایجاد کنید.آیا می دانید در چه مواقعی پیج شما شادوبن می شود؟ پرموت در اینستاگرام چه کاربردی دارد؟

2-شاخص های کلیدی عملکرد  را متناسب با استراتژی اینستاگرامی خود انتخاب کنید.

بعد از آنکه هدفتان را برای خود تعیین کردید به دنبال شاخصه هایی برای اندازه گیری کلیدی اهدافتان هستید. به عنوان مثال از چه راهکارهایی استفاده می کنید تا بازدیدکننده صفحه خود را تبدیل به مشتری کنید.
البته ده ها معیار مختلف در اینستاگرام وجود دارد که می توانید آنها را کنترل کنید.شما تصمیم گیرنده نهایی در تعیین استراتژی هستید.هنگامی که هدف نهایی شما از حضور در اینستاگرام مشخص شد، می توانید به رصد کردن شاخص های کلیدی عملکرد بپردازید.

 • گاهی تنها هدف از ایجاد صفحه افزایش آگاهی از حضور حرفه شما در اینستاگرام و آشنایی با محصولات شماست.
 • کاهی بر روی بازدید از صفحه و گذاشتن کامنت و لایک هدف گذاری می کنید.

بدون  داشتن شناخت از شاخصه های کلیدی، شما به عنوان مدیر صفحه نمی توانید به سنجش اثربخشی تاکتیک های خود بپردازید. و درنهایت تخمین بزنید که آیا استراتژی کلی شما واقعاً کار می کند یا خیر.

 

3-چک لیست هایی از ویژگی مخاطبان خود برای استراتژی اینستاگرام خوداستفاده کنید

این فالوور های شما هستند که در نهایت کل استراتژی شما را در اینستاگرام شکل می دهند.ایده آل ترین حالت آن است که شما بتوانید برای هر یک از مخاطبین خود برنامه ای جداگانه داشته باشید.به همین دلیل است که باید برروی مخاطبان صفحات خود در اینستاگرام تحقیق کنید.

مخاطب شناسی ایسنتاگرام خود را با این سوالات شروع کنید:

 • مخاطب نهایی هدف شما کیست؟
 • چه محصول یا خدماتی را ارائه خواهید کرد؟
 • چگونه صفحات خود را برای تطایق با صفحه نمایش مخاطبان مشخص می کنید؟
 • این مخاطب هدف چه نوع محتوایی را در اینستاگرام از شما انتظار دارد؟
 • کدام یک از فالوورها شما را دنبال می کنند؟ کدام روز از هفته و ساعت روز آنها بیشتر آنلاین هستند؟

داده پردازی صفحات خود را با این سوالات طراحی کنید

 • صفحات شما چه نوع محتوایی ارائه خواهد کرد؟
 • چگونه می توانید اعتماد مخاطبان را به دست آورید؟
 • چگونه کالا و یا خدمات خود را تبلیغ خواهید کرد؟
 • از چه هشتگهایی استفاده می کنند؟

این ها سوالات زیادی هستند پاسخ دادن به این سؤالات راهی مطمئن برای تولید محتواست. با این روش شما در کنار فالوورهای صفحه تان به نقطه شیرینی خواهد رسید.

تدوین استراتژی در اینستاگرام با محوریت مخاطب شناسی

اگر قبلاً تمرکزی روی این بحث نداشته اید که کاربر ایده آل شما کیست؟ اکنون می توانید از پروفایل های کاربران خود به خصوصیات آنان پی ببرید. از تیم بازاریابی خود بخواهید اطلاعاتی از پروفایل کاربرانتان در اختیارتان قرار دهند.

تکیه بر شخصیت بازدیدکننده صفحه شما نقطه خوبی برای شروع است. توجه داشته باشید که مخاطب هدف اینستاگرام شما ممکن است تا حدودی متفاوت با مشتری که از بازار سنتی خرید خود را انجام می دهد متفاوت باشد.
گاهی می توانید تقسیم بندی بازدیدکننده های خود را بر اساس شاخصه هایی جمعیتی انجام دهید.شاخصه های جمعیتی همچون جنسیت، سن، نسل، شاخص های قومی و مذهبی.

برای تعیین استراتژی در اینستاگرام شروع به نیازسنجی کنید.

طراحی استراتژی در اینستاگرام خود به پیامهای خصوصی نیز اهمیت بدهید.

نیازسنجی فالوورهای رقیب برای تدوین استراتژی نهایی در اینستاگرام.

نیازها و خواست های افراد بر اساس سن و نسل آنان متغیر است. به عبارت دیگر اولویت های سبد خرید یک جوان بیست ساله با یک فرد میانسال بسیار متفاوت است.شما می توانید به کسی که یک فالوور وفادار است و به طور مرتب با مطالب شما درگیر است دایرکت و پیغام خصوصی بدهید. نترسید که وارد دایرکت آن ها شوید!گزینه دیگر تحقیق درباره فالوورهای مستقیم رقبا است. به پروفایل های رقبای خود در اینستاگرام بروید و روی لیست فالوور کنندگان آنها کلیک کنید.
به بخش Insights در Instagram بروید و روی Audience کلیک کنید. در آنجا ، شما می توانید سه آمار اساسی را در مورد فالوورهای خود مشاهده کنید: جنسیت ، سن و مکان.در اینجا یک پیام ساده وجود دارد که می توانید استفاده کنید:

سلام! ما متوجه شده ایم که مدتی است که از صفحه ما مطالبی را را فالوو می کنید ، از لایک های شما بسیار متشکریم!سوال: دوست دارید چه نوع محتوا را برای ما ارسال کنید؟ و از نظرات شما واقعاً تشکر میکنیم. و بسیار ارزشمند می باشند!

 لیست کاملی از فالوورهایی که از آنها پیروی می کنند را مشاهده خواهید کرد. از پروفایل های آنان به خصوصیاتشان پی ببرید.در عوض ، از این اطلاعات برای ایجاد یک تاکتیک برای جلب توجه آنها به صورت معتبر استفاده کنید.همچنین می توانید از این تاکتیک استفاده کنید تا ببینید که  چه هشتگ های رقبای شما و فالوورهای آنها قبلاً از آنها استفاده می کنند.

استراتژی در اینستاگرام- اینستاگرام

4-پایگاه داده ای از هشتگ ها برای تعیین استراتژی در اینستاگرام استفاده کنید.

از قوی ترین ابزارهای اینستاگرام  نسبت به بقیه اپلیکیشن ها و سایت هااستفاده از هشتگهاست.با استفاده از هشتگ ها می توانیم برای تدوین استراتژی در اینستاگرام برای آینده برنامه ریزی کنیم.موضوع پست خود را مشخص کنیم و کاری کنیم که پستمان بیشتر دیده شود.

برای به دست آوردن اشتراکها و در نهایت فالوورهای بیشتر تلاش کنید. باید در ایجاد یک بانک اطلاعاتی قدرتمند از هشتک ها سرمایه گذاری کنید هشتگ های هدفمند قدرتمند.برای داشتن هشت های ایده آل به اینصورت عمل کنید:

 هشتگ باید قدرتمند باشد.

هشتگ های مرتبط باشد.

یک راهکار خوب دیگر این که میزان درگیری هشتگ با نرخ بازخورد از صفحه شماست است .
یک اینفلوِنسر در اینستاگرام، پیشنهاد می کند مطمئن شوید که هشتگ هایی که استفاده می کنید ، به طور معمول کمتر از ۵۰۰۰۰۰  نفر از ـم . زیرا در اینصورت هشتگ ها باعث دعوت بات به صفحه می شودند.
از ابزار پیشنهادی هشتگ برای استفاده از هشتگ های مرتبط استفاده کنید. مثلا با یک هشتگ گسترده شروع کنید که تصویر غذای شما را توصیف می کند
می توانیم برای اینکه عکسمان بیشتر دیده شود در شرح عکس از عبارت (#غذا) استفاده کنیم با نوشتن این عبارت می بینید که هشتک های مرتبط در صفحه ظاهر می شوند. در کنار آن ببنید هر کدام از آنها چند بار در اینستاگرام استفاده شده اند. و از آن استفاده کنید

چگونه هشتگ های کارآمدی برای استراتژی در اینستاگرام خود  داشته باشید؟

بعد از پیدا کردن هشتگ های مورد نظر روی هر کدام کلیک کنید و به صفحه هشتگ بروید. هرکدام از آنها را بررسی کنید و ببینید در چه مرحله ای هستند.  الف) خیلی محبوب نیستند ؛ ب) مربوط ، و ج) مرتبط تر. در بالای هر صفحه مربوط به هشتک چند هشتگ دیگر می بینید که به این هشتک مرتبط هستند . در اینصورت می توانید برای  تعیین استراتژی خود در اینستا از هشتگ های موجود ایده بگیرید و برای پست های مشابه خود استفاده کنید. منطقی است که هشتگ هایی را که پیدا کرده اید مستند کنید و در ایجاد یک بانک اطلاعاتی منحصر به خودتان تلاش بیشتری کنید.

دیتابیس هشتگ های اینستاگرام خود را به روز کنید! منطقی است که هر ماه یا یک بار آن را تازه کنید ، هشتگ های جدید اضافه کنید ، و از شر کسانی که برای شما کار نمی کنند خلاص شوید.

5- طبق استراتژی خود در ایسنتاگرام بیوگرافی اینستاگرام خود را تعریف کنید.

بیو شما از اولین چیزهایی است که مردم هنگام مشاهده صفحه شما مشاهده می کنند. به همین دلیل است که نادیده گرفتن و بی توجه شما به بیو اینستاگرام می تواند یک اشتباه بزرگ باشد!
هنگام انتخاب بیو برای اکانتتان، برخی از اقدامات ضروری وجود دارد. شما باید یک آواتار داشته باشید (و باید در تمام کانالهای دیگر که در آن کار دارید یکسان و دارای هویت باشد) و  نماد مناسب برای آن انتخاب شود.

۳ ترفند که بیو اینستاگرام شما را حرفه ای تر خواهد کرد

1-از url بهمراه ctr برای بالابردن مخاطبین خود استفاده کنید
2-هشتگ مارک دار برای بهبود بازدید از پست ها
هدایت کاربران به  صفحه شما ، جایی که محصولات خود را می فروشید ، هدف نهایی در یک پست اینستاگرام است.
از این طریق بتوانید چشم های را به وب سایت خود مجذوب کنید.
با استفاده از استوری اینستاگرام میتوانید افراد رو به صفحه‌هایی که میخواهید بفرستید.
هشتگ هایی که انحصارا برای حرفه شما مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید نام های کاربری را به لینک های قابل کلیک تبدیل کنید که باعث می شودبیو شما بسیار کاربردی تر شود.
شما می توانید با یک هشتگ ، چند هدف را با یک تیر بزنید:  می توانید مخاطبان را با خود همراه کنید ، جامعه ای  مورد برند و حمایت خود بسازید و به راحتی دیگران از پست های شما  بتوانند به اشتراک بگذارند.
3-اما اگر هنوز به 10هزارفالوور در استراتژی اینستاگرام نرسیده اید چه باید بکنید؟

به بیوگرافی اینستاگرام خود برگردید!هوشمندانه ترین روش برای هدایت کاربران از اینستاگرام به سوی وبلاگ مورد نظرتان است. قابلیت اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام راهی اطمینان بخش از تبدیل ترافیک اینستاگرام به ترافیک وب سایت است.
به عنوان مثال دو صفحه یک محصولی مانند فرنی را می فروشند صفحه ای می تواند از این فرصت استفاده کند که از آدرس اینترنتی در بیوخود استفاده کرده و با افزایش کلیک ها و نرخ بازدید از صفحه باعث جذب مخاطب به صفحه خود شود.

6-استفاده از هایلایت استوری برای ماندگاری بیشتر در صفحات اینستاگرام

هایلایت به شما این امکان را می‌دهد که پس از گذشت مدت زمان 24 ساعت از زمان پست شدن استوری، آن را در اینستاگرام خود نگه‌داری کنید تا هم برای فالوورها و هم برای شما امکان دسترسی به آن وجود داشته باشد.

استوری هایلایت ها می تواند برای همیشه باقی بماند و شما می توانید به مرور زمان مرتب سازی و ویرایش آنها را ادامه دهید!
برای مثال از یک برند لوازم جانبی بیاموزید. برای نمایش سه محصول اصلی از محصولات خود می توانید از هایلایت ها استفاده می کنید: عینک آفتابی ، ساعت و کوله پشتی. به عنوان یک کاربر ، شما بلافاصله عنوان برند محصول را مشاهده و سپس به بررسی محصول شما را ترغیب می کند.

اصطلاحات فنی در اینستاگرام(2):

با اصطلاحی نظیر کپشن و کامنت ها و اکسپلور  و کمپین ها آشنایی دارید.چگونه پست ها می توانند در اکسپلور نقشی در جذب فالوور ایفا کند؟آیا تاکنون کپشن برای پست های خود نوشته اید.در در جواب دهی به کامنت ها به صورت فعال هستید  یا به صورت خاموش؟

7. زیبایی شناسی فید عنوان شاخصه ای برای استراتژي در اینستاگرام استفاده کنید.

یکی از سخت ترین قسمت های تدوین استراتژی در اینستاگرام ، استحکام بخشیدن به زیبایی شناسی مطالب و ظاهر کل فید شما است. به مانند طراحی گرافیکی که برای صفحه اول خود برای جذب بیشتر مخاطب در نظر می گیرید.

هدف صفحه اینستاگرام شما جلب بازدیدکنندگان برای ماندن،ترغیب آنها به چیست؟  حواب یک عبارت است:کلیک عبارتهای “مشاهده کنید” است.
تشخیص اینکه چگونه همه عکسهای شخصی شما در کنار یکدیگر خوب به نظر می رسند ، مهم است. اما اگر طراح نیستید ، چگونه می توانید مطمئن شوید که عکس های شما در فید کلی شما قرار می گیرد؟

 رنگ شناسی در جذب مخاطب موثر استاستراتژي در اینستاگرام

چسبیدن به یک پالت رنگی ثابت در فید شما مهم است.زیرا به همه رنگ ها کمک می کند تا یکپارچه با هم جمع شوند و فید شما را هماهنگ و مرتبط کند.

ادغام رنگ های برند شما در پست هاساده ترین راه برای ساختن یک تم اینستاگرام با ظاهر مداوم است.

ترکیب رنگها و تاثیر آت در جذب مخاطب استراتژی در اینستاگرام

در حالی که یک صفحه  ، موضوعی سیاه و سفید را حفظ می کند ، اما هنوز هم قسمت های رنگی برند را در فید خود کمابیش حفط می کند و ادغام می کند:
و یا صفحه اینستاگرامی دیگری سبک فید خود را در هر سطر می چرخاند. به این معنی که محتوا در فید در “بلوک” ردیف ها ارائه می شود.که با استفاده از، یک ابزار طراحی گرافیکی آنلاین ، تصمیم می گیرد که پالت رنگی خود را در هر فید در هر سطر بچرخاند.
منطقی است که قبل از ارسال فید را از پیش نمایش دهید تا مطمئن شوید که تصاویر به خوبی در کنار هم قرار گرفته اند.
برای فاصله گرفتن نوع محتوا و چرخش محتواها را در مرحله بعد برنامه ریزی استراتژی اینستاگرام شما سوق می دهد: ایجاد یک برنامه برای تولید محتوا.

8-استراتژی در اینستاگرام خود را با ارائه تقویم محتوا کامل کنید

در حالی که شبکه های اجتماعی شما را ملزم به سریع ، واکنش پذیر و همیشه اکتیو بودن می کنند ، برنامه ریزی برای داشتن محتوا امری است فراموش نشدنی. با این وجود طبق گزارش اینستاگرام ترندز و بنچ مارک اینستاگرام، فقط 43٪ از بازاریابان دارای یک برنامه محتوا 2 هفته ای هستند ، با شرح های از پیش نوشته شده ، تصاویر آماده ارسال و هشتگ های پیش از تحقیق شده.
در اصل ، مهمترین بخش استراتژی بازاریابی اینستاگرام شماست که تصمیم می گیرد که چه چیزی را ارسال تا بتوانید حرفه خود را به نمایش بگذارید؟محتوا پست اینستاگرام کلید طلایی جذب مخاطب

داده پردازی مخاطب شناسی برای تولید محتوا در استراتژی اینستاگرام

هنگام تولید محتوا برای صفحه تان، بایستی از داده های خود درباره مخاطب کمک بگیرید. داده پردازی درباره مخاطب به شما کمک می کند تا از چه محتوایی استفاده کنید. از فیلم بیشتر استفاده کنید با صفحات شخصی تان را تغییر دهید.و یا کدام نوع محتوا بیشترین جذابیت و نتایح بهتری را به شما می دهد.برنامه ریزی مطالب از پیش به شما کمک می کند که نه تنها با برنامه مشخص شده انتشارتان، بلکه با موضوع خود هماهنگ باشید.

قالبهایی که می توانید در تولید محتوا خود از آنها استفاده کنید:

عکس ها(پست های درون فید اینستاگرام)ویدیو و گیفکرسل ها(افزودن موقعیت های مکانی به پست ها)استوری هاهایلایت استوری ها

بر این اساس این فرمت ها همان انواع مختلف و نامحدود محتوایی تولید کنید که می توانید از آن ها استفاده کنید.

پشت صحنه ی محتوا نقل قول هامحتوای محصولات حرفه شما مسابقات و رقابت هاتصاویری از سبک زندگیتولید محتوایی کاربراناستوری هایی که به وسیله ی اینفلوونسر ها گذاشته می شوند

 استراتژی  چرخش پست ها در  اینستاگرام

با نگاهی به صفحاتی که دارای فالوورهای بیشمار هستند به شما پیشنهاد می کنیم.ابتدا محتوای خود را به صورت دسته بندی قرار دهید و سپس هنگام انتشار ، به سادگی آنها را بچرخانید. “عکسهای سلفی ، تصاویر لباس ، عکسهای محصول… این یک چرخش است به عنوان مثال ، اگر من سلفی ارسال می کنم ، نمی خواهم بلافاصله پس از آن سلفی ارسال کنم. بنابراین ، من یک سلفی خواهم گذاشت ، یک عکس محصول ، یک عکس از لباس ، یک فیلم  ارسال می کنم و من این کار را ادامه خواهم داد. ”

اگر نگاهی دقیق تر به برخی از صفحات موفق اینستاگرام بیندازید ، خواهید دید که آنها مرتباً محتوای آنها را می چرخانند!عکس های تبلیغاتی ، عکس های محصول ، نقل قول و پشت صحنه مخلوط می کند.

سخنان پایانی در مورد استراتژی اینستاگرام  در بازاریابی اینترنتی

در نهایت ما لیستی از کارهایی که شما باید در صفحات اینستاگرامی خود به عنوان استراتژی خودتان در صفحات ایسنتا ایجاد کنید برایتان فراهم کرده ایم. فراموش نکنید ادامه فعالیت در ایستاگرام بستگی به سعی و تلاش شما دارد.

ارزیابی عملکردی شما از محتوای ارایه شده برای اینکه به یک نکته برسید. آیا استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما موفق بوده است یا نه ضروی است؟‌به طور متوسط هر روز چند نفر بازدید دارید؟‌نرخ بازخورد شما چقدر است؟‌بهترین زمان انتشار برای پست های شما در چه ساعاتی از روز است؟‌بهترین هشتگهای به کار برده شده از سوی شما کدام است؟
برای اینکه بتوانید استراتژی اینستاگرام خود را با گذشت زمان تغییر دهید ، باید قالب های محتوا ، زمان انتشار و هشتگ های خود را مرتب آزمایش کنید.

پاسخ دهید