دانلود کامنت اینستاگرام، چرا و چگونه؟

برگزاری مسابقه کامنتی در اینستاگرام

یکی از روش‌های معمولی که اینفلوئنسر ها استفاده می‌کنند برگزاری مسابقات اینستاگرامی هست که عمدتا با افزایش نرخ تعامل کاربران در کامنت های یک پیج برگزار می‌شود و دلیل عمده دانلود کامنت‌های اینستاگرام است.در پست هفت ایدهٔ خلّاق برای مسابقات اینستاگرامی درباره  انواع مسابقات به صورت مشروح می پردازیم. اما در این مقاله به معرفی ابزار‌ها و روش‌هایی که برای دانلود کامنت های یک پیج اینستاگرام ، پیچ های اینستاگرامی که می توان از آن به عنوان شاه کلید نام برد

مسابقات اینستاگرامی

مسابقات اینستاگرامی با دو هدف کلی افزایش نرخ مشارکت کاربران در یک پیج اینستاگرام و تبلیغ یک پیج دیگر به منظور جذب فالوور برگزار خواهند شد. به طوری که با یک شرکت صحبت شده و در قالب یک مسابقه محصولات آن شرکت تبلیغ خواهد شد.

اصطلاحات فنی در اینستاگرام(1):

اکنون موقع آن رسیده تا با آشنایی اصطلاحات فنی اینستاگرام گامی ابتکاری در پیج خود ایجاد کنید.آیا می دانید در چه مواقعی پیج شما شادوبن می شود؟ پرموت در اینستاگرام چه کاربردی دارد؟

به عنوان مثال پیج اینستاگرام دیجی کالا برای افزایش مخاطبین خود سعی می‌کند با برگزاری مسابقات متعدد مخاطبین جدیدی را جدب کند، به این صورت که از فالوورهای خود میخواهد که یک، دو، یا ۵ نفر از دوستانشون را در پایین پست پیج  تگ کنند و به ازای تگ کردن در مسابقه مشارکت داده خواهند شد.

 

View this post on Instagram

 

‌ دوست داری یه PS4 یا دوربین چاپ سریع برنده شی؟ این پست رو لایک کن و ادامه‌ متن رو‌ بخون ❤️ ‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌مسابقه «📣 صداش کن 📣» دیجی‌کالا با جایزه‌ی یک دستگاه پلی استیشن ۴ و سه دستگاه دوربین چاپ سریع اینستکس 🎮 ‌‌‌ ‌‌📅️ مهلت شرکت تا ساعت ۱۰:۳۰ صبح چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماهه😌👇🏻‌‌ ‌‌‌ ‌‌‌ ‌‌‌‌ ‌‌‌ 🔹فقط کافیه تو کامنت‌های همین پست حداقل ۷ (هفت) نفر از دوستات رو تگ/منشن کنی (تو‌ هر کامنت فقط یک نفر رو‌ منشن/تگ کن). بین کامنت‌های گذاشته شده قرعه‌کشی می‌کنیم و یک دستگاه پلی استیشن ۴ به یک برنده و ۳ دستگاه دوربین چاپ سریع اینستکس به سه برنده‌ی دیگه اهدا می‌کنیم. این جایزه به صورت کد تخفیف به مبلغ قیمت روز کالا به برندگان تقدیم می‌شه ‌‌‌‌🎁 ‌‌‌ ‌‌‌ ‌‌‌‌ ‌‌‌🔸‌‌واضحه که هرچی دوستای بیشتریت رو به مسابقه دعوت کنی ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌شانس بیشتری برای برنده شدن داری. ‌‌‌‌ ‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌🔹خواهش می‌کنیم که کسایی رو منشن/تگ کنی که واقعا دوستت هستند و با منشن/تگ کردن افرادی که نمی‌شناسی و اونا تو رو نمی‌شناسن، اذیتشون نکنی 😌 ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ ‌‌⚠️ یادت نره برای برنده شدن باید هم اکانت تخفیف‌های دیجی‌کالا، هم خود دیجی‌کالا، هم دیجی‌‌استایل و هم دیجی‌کالامگ رو فالو‌ کنی 👇👇 ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌ @digikala.offers @digikala.offers ‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌ ‌‌‌ @digistylecom @digistylecom @digikalacom @digikalacom @digikalamag @digikalamag ‌‌ ‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌‌‌‌‌ ⚠️ مطمئن شو تمام قوانین مسابقه رو رعایت کردی چون متاسفانه تو مسابقه‌های قبلی افراد زیادی به خاطر رعایت نکردن قوانین، جوایز رو از دست دادن 🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♂️ 😢 ‌ ‌‌‌ ‌ ‌‌‌‌‌‌ℹ️ برنده این مسابقه تا قبل از پایان اردیبهشت ۹۸ اعلام می‌شه 😌 ‌‌‌‌ ⁦#جایزه #مسابقه #قرعه_کشی #کنسول_بازی #پلی_استیشن #دوربین #اینستکس

A post shared by Digikala | دیجی‌کالا (@digikalacom) on

اصطلاحات فنی در اینستاگرام(2):

با اصطلاحی نظیر کپشن و کامنت ها و اکسپلور  و کمپین ها آشنایی دارید.چگونه پست ها می توانند در اکسپلور نقشی در جذب فالوور ایفا کند؟آیا تاکنون کپشن برای پست های خود نوشته اید.در در جواب دهی به کامنت ها به صورت فعال هستید  یا به صورت خاموش؟

و یا اینکه با شرایط خاص کامنت خاصی را از مخاطبین خود میخواهد که همراه با افزایش نرخ مشارکت کاربران در صفحه، توجه آنها به پست های پیج را هم بیشتر کند. به عنوان مثال تپ سی برای مسابقات جام جهانی و پیش بینی دقیقه ۳۰ بازی مسابقه ای ترتیب داد که بر اساس نوع کامنت گذاشته شده توسط کاربران در اولویت و امتیاز مسابقه قرار می گرفتنند.

 

View this post on Instagram

 

✨سه جایزه‌ی یک میلیون تومنی تپ‌سی برای فینال جام باشگاه‌های اروپا (لیگ قهرمانان اروپا )⚽🏆🤩🎉 ✨فینال جام باشگاه‌های اروپا روز ۱۱ خرداد بین دو تیم لیورپول و تاتنهام برگزار می‌شه و هر کدوم از این تیم‌ها، برای خودشون یک عالم طرفدار دو آتیشه دارن. حالا! دقیقه‌ی تپ‌سی رو که یادتونه؟ ما به دقیقه‌ی ۳۰ هر بازی فوتبال (یعنی از ۲۹ تا ۳۰) میگیم دقیقه‌ی تپ‌سی. . ✨برای شرکت توی مسابقه: ⚽یا یکی از دوستای فوتبال دوستتون رو منشن کنید و ازش بخواید که حتما تپ‌سی رو فالو کنه. ⚽یا پیش‌بینی کنین و برامون کامنت بذارین که مهم‌ترین اتفاق دقیقه‌ی ۳۰ این بازی کدوم یک از موارد زیره: ۱. گل ۲. پنالتی ۳. گل آفساید ۴. تیرک ۵. اخراج ۶. کارت زرد ۷. کرنر ۸. آفساید ۹. خطای بدون کارت ۱۰. اوت یا ضربه‌ی دروازه ۱۱. هیچ‌کدام . ✨شیوه‌ی انتخاب برنده: کامنت‌های صحیح و اونایی که کسی رو منشن کردن، جدا می‌شن و بینشون قرعه‌کشی می‌شه و ۳ نفر انتخاب می‌شه. 🕰زمان قرعه کشی: ۱۸ خرداد ماه 🕰زمان اعلام برنده: ۱۹ خرداد ماه . ✨برای شرکت در #مسابقه: 🔴صفحه ما رو فالو کنین. 🔴 یکی از موارد بالا رو در کامنت برامون بنویسین. 🔴تا دقیقه ۲۰ بازی فرصت دارین در این مسابقه شرکت کنین. . ❗نکته ۱: منظور از دقیقه ۳۰، از ابتدای دقیقه ۲۹ تا ابتدای دقیقه ۳۰ است. ما این دقیقه را به نام #دقیقه_تپسی نامگذاری کرد‌یم. ❗نکته ۲: یادتون باشه که هر کدوم از دوستاتون رو توی یه کامنت مجزا منشن کنید. هر چی کامنت‌هاتون بیشتر باشه، شانس برنده شدنتون هم بیشتره. ❗نکته ۳: در صورت بروز بیش از یک اتفاق در دقیقه ۳۰، اتفاق مهم‌تر به عنوان پاسخ درست در نظر گرفته میشه. (شماره پاسخ‌ها بر اساس اهمیت اتفاق است) ❗️نکته ۴: اکانتی که منشن می‌کنین فیک نباشه و مربوط به یک شخص حقیقی باشه.

A post shared by TAP30 تپ‌سی (@tap30.ir) on


اما اگر مثل پست های بالا ۱۰ هزار، ۲۰ هزار یا بیشتر کامنت داشته باشد یک پست شما چه طور قرار است از بین این لیست قرعه کشی کنید. اگر قرار است محتوای کامنت های شما به عنوان بازخورد در گزارش شما قرار بگیرد. یا قرار باشد به واحد روابط عمومی داده شود، چه طور این حجم از کامنت را استخراج میکنید؟(چگونه پست های باکیفیت تولید کنیم؟)
در ادامه بعضی از نرم افزارها یا روش‌های استخراج کامنت های اینستاگرام را توضیح میدهیم

پیشنهاد نئولایز به شما: چگونه می توانید بازاریابی موفقی برای محصولات خود در فضای مجازی داشته باشید.رسیدن به قله در فضای مجازی در کمترین زمان بهمراه ارائه راهکارهای عملی

نئولایز

یکی از سریع ترین و نامحدودترین سرویس های دانلود کامنت اینستاگرام، نئولایز است. به طوری که در حداقل زمان امکان دانلود تعداد بسیار بالایی کامنت را برای شما فراهم می‌کند.

نئولایز برای بیش از ۱ میلیون کامنت اینستاگرام تست شده و بدون هیچ مشکلی امکان دانلود این تعداد را دارد.

روش استفاده از نئولایز به این صورت است که در بخش صفحه رقبا آی دی پیجی که قصد دارید کامنت های آن دانلود شود  را وارد میکنید. این صفحه خود برای ارزیابی پیج و بررسی کیفیت رشد آن است و می‌تواند تحلیل بسیار قوی‌ای را در مورد پیج شما ارائه کند اما پیج دوم با عنوان پست رقبا در نوار کناری صفحه دسترسی به پست‌های آن پیج را برای ما فراهم می‌کند.

با وارد شدن به صفحه پست ها، کلیه پست های منتشر شده در یک پیج را خواهید دید

دکمه و منوی درخواست دانلود کامنت اینستاگرام در نئولایز

مثل با کلیک بر روی دکمه کامنت یک پیغام مشاهده خواهید کرد مبنی بر اینکه کامنت های اکانت اینستاگرام در حال دانلود کردن است و برای شما ایمیل خواهد شد. در پیغام زمان تقریبی دانلود کامنت ها را بیان خواهد کرد.

پیغام دانلود کامنت اینستاگرام در نئولایز

پس از آن یک ایمیل به آدرس ایمیلی که در سیستم موقع ثبت نام وارد کرده اید ارسال خواهد شد، که لینک دانلود کامنت های پست در آن قرار دارد. کامنت ها دریک فایل اکسل قرار خواهند گرفت با فرمت CSV که هم امکان افزایش در دیتابیس را دارد و هم امکان وارد کردن در اکسل و میتوان با یک فرمول ساده رندم مسابقه را برگزار کرد و از آی دی های مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.

دانلود کامنت ها کاربردهای متعددی، به جز برگزاری مسابقات دارد که میتوان از این روش برای دریافت اطلاعات کلی افراد اقدام کرد.

فایل اکسل بعد از دانلود کامنت‌های اینستاگرام توسط نئولایز

نظرات

  • محمدرضا تسخیری

    ژانویه 29, 2020 - 9:53 ب.ظ

    تشکر

پاسخ دهید