دانلود کامنت اینستاگرام، چرا و چگونه؟

دانلود کامنت اینستاگرام، چرا و چگونه؟

نویسنده :صفایی
به‌روز رسانی :۰۵ دی ۱۳۹۹

یکی از روش‌های معمولی که اینفلوئنسر ها استفاده می‌کنند برگزاری مسابقات اینستاگرامی هست که عمدتا با افزایش نرخ تعامل کاربران در کامنت های یک پیج برگزار می‌شود و دلیل عمده دانلود کامنت‌های اینستاگرام است.در پست هفت ایدهٔ خلّاق برای مسابقات اینستاگرامی درباره  انواع مسابقات به صورت مشروح می پردازیم. اما در این مقاله به معرفی ابزار‌ها و روش‌هایی که برای دانلود کامنت های یک پیج اینستاگرام ، پیچ های اینستاگرامی که می توان از آن به عنوان شاه کلید نام برد.

مسابقات اینستاگرامی

مسابقات اینستاگرامی با دو هدف کلی افزایش نرخ مشارکت کاربران در یک پیج اینستاگرام و تبلیغ یک پیج دیگر به منظور جذب فالوور برگزار خواهند شد. به طوری که با یک شرکت صحبت شده و در قالب یک مسابقه محصولات آن شرکت تبلیغ خواهد شد.

به عنوان مثال پیج اینستاگرام دیجی کالا برای افزایش مخاطبین خود سعی می‌کند با برگزاری مسابقات متعدد مخاطبین جدیدی را جدب کند، به این صورت که از فالوورهای خود میخواهد که یک، دو، یا ۵ نفر از دوستانشون را در پایین پست پیج  تگ کنند و به ازای تگ کردن در مسابقه مشارکت داده خواهند شد.

کامنت های اینستاگرام

و یا اینکه با شرایط خاص کامنت خاصی را از مخاطبین خود میخواهد که همراه با افزایش نرخ مشارکت کاربران در صفحه، توجه آنها به پست های پیج را هم بیشتر کند. به عنوان مثال تپ سی برای مسابقات جام جهانی و پیش بینی دقیقه ۳۰ بازی مسابقه ای ترتیب داد که بر اساس نوع کامنت گذاشته شده توسط کاربران در اولویت و امتیاز مسابقه قرار می گرفتنند.

کامنت اینستاگرام

اما اگر مثل پست های بالا ۱۰ هزار، ۲۰ هزار یا بیشتر کامنت داشته باشد یک پست شما چه طور قرار است از بین این لیست قرعه کشی کنید. اگر قرار است محتوای کامنت های شما به عنوان بازخورد در گزارش شما قرار بگیرد. یا قرار باشد به واحد روابط عمومی داده شود، چه طور این حجم از کامنت را استخراج میکنید؟(چگونه پست های باکیفیت تولید کنیم؟)

در ادامه بعضی از نرم افزارها یا روش‌های استخراج کامنت های اینستاگرام را توضیح میدهیم

استخراج کامنت های اینستاگرام در نئولایز

یکی از سریع ترین و نامحدودترین سرویس های دانلود کامنت اینستاگرام، نئولایز است. به طوری که در حداقل زمان امکان دانلود تعداد بسیار بالایی کامنت را برای شما فراهم می‌کند.نئولایز برای بیش از ۱ میلیون کامنت اینستاگرام تست شده و بدون هیچ مشکلی امکان دانلود این تعداد را دارد.

روش استفاده از نئولایز به این صورت است که در بخش صفحه رقبا آی دی پیجی که قصد دارید کامنت های آن دانلود شود  را وارد میکنید. این صفحه خود برای ارزیابی پیج و بررسی کیفیت رشد آن است و می‌تواند تحلیل بسیار قوی‌ای را در مورد پیج شما ارائه کند اما پیج دوم با عنوان پست رقبا در نوار کناری صفحه دسترسی به پست‌های آن پیج را برای ما فراهم می‌کند.با وارد شدن به صفحه پست ها، کلیه پست های منتشر شده در یک پیج را خواهید دید

کامنت اینستاگرام

دکمه و منوی درخواست دانلود کامنت اینستاگرام در نئولایز

مثل با کلیک بر روی دکمه کامنت یک پیغام مشاهده خواهید کرد مبنی بر اینکه کامنت های اکانت اینستاگرام در حال دانلود کردن است و برای شما ایمیل خواهد شد. در پیغام زمان تقریبی دانلود کامنت ها را بیان خواهد کرد.


پیغام دانلود کامنت اینستاگرام در نئولایز

پس از آن یک ایمیل به آدرس ایمیلی که در سیستم موقع ثبت نام وارد کرده اید ارسال خواهد شد، که لینک دانلود کامنت های پست در آن قرار دارد. کامنت ها دریک فایل اکسل قرار خواهند گرفت با فرمت CSV که هم امکان افزایش در دیتابیس را دارد و هم امکان وارد کردن در اکسل و میتوان با یک فرمول ساده رندم مسابقه را برگزار کرد و از آی دی های مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.

دانلود کامنت ها کاربردهای متعددی، به جز برگزاری مسابقات دارد که میتوان از این روش برای دریافت اطلاعات کلی افراد اقدام کرد.

کامنت اینستاگرام

فایل اکسل بعد از دانلود کامنت‌های اینستاگرام توسط نئولایز

نظر شما :