ده نکته‌ای که باید پیش از خرید پیج اینستاگرام به آن توجه کنید

خرید پیج اینستاگرام

خرید پیچ اینستاگرام به همراه لایکها و پست ها و فالوورها …..تبلیغات متنوع و متفاوتی که با آن روبرو می شویم؟

در نگاه اول ممکن است هیجان زده و خوشحال شوید از اینکه در کمترین زمان صاحب پیج شده اید ولی در طولانی مدت جوابگو نیست چرا که شما آگاهی کمی نسبت به اصطلاحات اینستا دارید؟

شما کامنت های اینستاگرام را نمی شناسید؟ با نحوه جذب فالوور اطلاعی ندارید ?نمی دانید پرموت و شادوبن در اینستاگرام چیست؟ و یا مهمترین موضوعات چگونه محتواهای مخاطب پسند ارایه کنیم؟ چه راهکارهایی برای افزایش فالوورهای پیجمان وجود دارد و…..

نئولایز به صورت رایگان به شما مشاوره می دهد تا خودتان با کمی صرف زمان و وقت می توانید پیچی مطلوب طراحی کنید.

اینستاگرام یکی از بهترین کانال‌های رسانه‌های اجتماعی برای تبلیغات و برندینگ است.

حدود ۶۰٪ از کاربران اینستاگرام از محصولات و خدمات در این شبکه اجتماعی اطلاع پیدا می‌کنند. این آماری شگفت‌انگیز است با توجّه به اینکه نیم میلیارد نفر به طور روزانه از اینستاگرام استفاده می‌کنند و این آمار در حال رشد است.

خرید پیج اینستاگرام
خرید پیج اینستاگرام

در حالی که اینستاگرام بالاترین میزان تعامل میان شبکه‌های اجتماعی را دارا است، الگورتیم‌ جدید پیشرفت را برای کسب و کارهای تازه‌ وارد کمی دشوار می‌کند زیرا تمرکز آن بر روی پست ها و صفحه‌هایی با شاخص تعامل بالاست.

این امر صفحه‌هایی که هنوز شبکهٔ دنبال‌کننده‌های خود را نساخته‌اند را به حاشیه می‌برد و در نتیجه طبق آمار ۷۰٪ پست‌های اینستاگرام دیده نمی‌شوند.

اگر شما حس می‌کنید که تنها راه عبور از این مانع خرید پیج اینستاگرام است، دو مورد را از همین ابتدا در نظر داشته باشید: خرید پیج اینستاگرام خلاف قوانین و مقرّرات آن است. دوم اینکه خرید حساب اینستاگرامی به معنای خرید دنبال‌کننده‌های آن نیست. بگذارید توضیح دهیم.

یکی از راهکارهایی که نئولایز به شما قبل از خرید پیج اینستاگرام پیشنهاد می کند چگونه می توانیم بهترین اهداف را برای پیج خود طراحی کنید و به سراغ قدم های بعدی بروید.

۱. خرید پیج اینستاگرام خود را با قبول شرایط آن انجام دهید

خرید پیج اینستاگرام خلاف قوانین و مقرّرات این شبکهٔ اجتماعی است. در اینستاگرام شما مجاز نیستید  و شما مشمول جریمه می شوید«حسابی را بخرید، بفروشید یا هیچ بخشی از آن را منتقل کنید (از جمله نام کاربری آن) یا اطلاعات ورود کاربری یا نشان (badge) حسابی را درخواست یا جمع‌آوری کنید.»

اگر شما حساب‌های اینستاگرامی را خریداری کنید، شما این کار را با اطلاع از اینکه اینستاگرام هر موقع که تیم‌شان از این موضوع باخبر شود یا چیز مشکوکی درباره حساب پیدا کند، می‌تواند آن را ببندد، انجام داده‌اید.

از آنجا که این پروسه «زیر میز» صورت می‌گیرد هیچ ضمانتی رسمی وجود ندارد که به دست آوردن حساب دیگران در نهایت کلاه‌برداری‌ای نباشد که بیش از به دست آوردن واقعی دنبال‌کننده برای شما هزینه‌بردار و اعصاب‌خردکن باشد.

۲. خرید دنبال‌کننده به معنای خرید حساب کاربری نیست

کوتاه و مختصر بگوییم: به دنبال خرید فالوور نباشید. این احتمال وجود دارد که آنها واقعی نباشند و حتّی اگر باشند، می‌توان تفاوت بین تعامل واقعی و خریداری شده را فهمید. در طولانی مدّت بات‌ها شما را احمق جلوه می‌دهند و به وجههٔ برند شما صدمه می‌زنند.

بات‌های اینستاگرام
بات‌های اینستاگرام

احتمالاً وبسایت‌هایی که با قیمت بسیار پایین دنبال‌کننده می‌فروشند، دیده‌اید.

این فالوورها به احتمال زیاد با پست‌های شما تعاملی نخواهند داشت و حتّی اگر داشته باشند، نظرات آنها عمومی و بی‌معنی و پر از ایموجی خواهند بود.

مشکلات مرتبط با خرید دنبال‌کنندگان اینستاگرام مشابه مشکلاتی است که در هنگام خرید پیج اینستاگرام با آنها مواجّه خواهید شد. ولی اگر همچنان از تصمیم خود مطمئن هستید و می‌خواهید این کار را انجام دهید چند مورد را رعایت کنید.

3-خرید پیچ اینستاگرام خود را مستقیما از فروشنده انجام دهید

۱. دربارهٔ پیشینه آن تحقیق کنید

به این معنا که شما باید مطمئن شوید فردی که با وی صحبت می‌کنید وجود خارجی دارد و صاحب حساب است.

دوم، مطمئن شوید که دنبال‌کنندگان حساب بات نیستند. پست‌ها را چک کنید و به نظرات توجّه کنید، فهمیدن قلابی بودن حساب‌ها نباید کار سختی باشد.

اگر می‌خواهید ۱۰۰٪ مطمئن شوید، این یک ابزار رایگان عالی است که به شما امکان انجام یک بررسی سریع بر روی حساب را می‌دهد.

چگونه می توانیم کامنت های دیگران را مورد بررسی قرار دهیم. آیا می توانیم به راحتی تمام کامنت های یک پیچ را در اختیار داشته باشیم؟‌شاید در نگاه اول غیر ممکن به نظر برسد ولی شما می توانید به داده های کامنت ها دسترسی داشته باشید.

آیا خرید پیچ اینستاگرام مفید است؟
چک اکانت اینستاگرام

۲. تحلیل آماری انجام دهید

نیازی به گفتن ندارد که شما باید از مناسب بودن این حساب برای فعالیّت خود کاملاً مطمئن شوید.

از آنجایی که شما حاضر شده‌اید برای دنبال‌کننده هزینه کنید، برای ذخیره ۳۰ دلار تحقیق را کنار نگذارید. این ابزار به شما دسترسی به بیش از ۳۰ معیار کلیدی برای هر صفحه عمومی اینستاگرام را می‌دهد. این معیارها شامل پرکاربردترین هشتگ‌ها و کلمات، تناوب پست‌ها و میانگین تعامل و … می‌شود.

تجزیه و تحلیل‌های اینستاگرام
تجزیه و تحلیل‌های اینستاگرام

هشتگها شاه کلید رسیدن کاربران به پیچ شما هستند. اگر نتوانید هشتگهای متناسب با پست خود تولید کنید نمی توانید برای رسیدن به سایر اهدافمان برنامه ریزی کنید در پست «هشتگ گذاری در اینستاگرام برای بهبود حساب کاربری » راهکارهایی برای نوشتن هشتگ های مناسب اراپه شده است

 

۳. بر روی جزئیّات به توافق برسید

زمانی که از صحّت حساب، صاحب آن و دنبال‌کنندگان آن مطمئن شدید، یک قرارداد خرید و فروش بنویسید.  به طور کلی این قرارداد می‌بایست شامل این موارد شود:

  • هویّت طرفین
  • تاریخ توافق
  • توصیف کالا و/یا خدمات
  • پرداخت
  • ارائه
  • مواد متفرقه

اصطلاحات فنی در اینستاگرام(2):

با اصطلاحی نظیر کپشن و کامنت ها و اکسپلور  و کمپین ها آشنایی دارید.چگونه پست ها می توانند در اکسپلور نقشی در جذب فالوور ایفا کند؟آیا تاکنون کپشن برای پست های خود نوشته اید.در در جواب دهی به کامنت ها به صورت فعال هستید  یا به صورت خاموش؟

۴. از خدمات پرداخت معتبر استفاده کنید

اولاً، مطمئن شوید که حساب به فردی که با او در ارتباط هستید تعلّق دارد. خرید پیج اینستاگرام هر تلاشی برای ارسال مبلغ از طریق شخص ثالث، دوست یا آشنا نشانهٔ مورد مشکوک است.

 

۵. پرداختی‌ها را قسط بندی کنید

همیشه باید مراقب بود، پس پیشنهاد می‌کنیم که با فروشنده در هنگام خرید در ارتباط مستقیم باشید.

فروشنده به شما نام کاربری و رمز عبور را می‌دهد. پس از آن شما وارد حساب می‌شوید و می‌بایست ایمیل و رمز عبور را عوض کنید، حساب را از فیسبوک فروشنده قطع کنید و به حساب فیسبوکی خودتان متّصل کنید. تنها در این لحظه است که شما کنترل کامل بر حساب اینستاگرامی خود دارید.

پیشنهاد نئولایز به شما: چگونه می توانید بازاریابی موفقی برای محصولات خود در فضای مجازی داشته باشید.رسیدن به قله در فضای مجازی در کمترین زمان بهمراه ارائه راهکارهای عملی

فروشنده نیز از شما درخواست‌هایی برای اطمینان پیدا کردن می‌کند، چون کلاه‌برداری می‌تواند برای هر دو طرف اتفاق بیافتد، پس بهتر است که پرداخت را به دو یا سه بخش در این پروسه تقسیم کنید. به یاد داشته باشید اگر هر اتفاق ناگواری بیافتد شما نمی‌توانید به اینستاگرام شکایت کنید، از آنجا که این کار به بسته شدن حساب شما و فروشنده منجر می‌شود. خرید پیج اینستاگرام همچنین در نظر داشته باشید که این حساب می‌تواند در هر زمانی توسط اینستاگرام بسته شود.

6.اگر پیج اینستاگرام را از واسطه خریداری می‌کنید

در حالی که خدمات واسطه‌ها قول حفاظت از شما در برابر کلاه‌برداری و دنبال‌کنندگان قلابی را می‌دهد، بسیاری از این خدمات به همان اندازه ریاکارانه و مشکوک هستند. صدها فروم forum با حساب‌هایی برای فروش با قیمت‌هایی از ۵۰ تا هزارها دلار وجود دارند، از جمله e-bay مشهور. لطفاً از اینها دوری کنید. در حالی که برخی از پیشنهادات آنها ممکن است واقعی باشند، فروم‌ها و e-bay معدن کلاهبرداری هستند.

من بعضی فروم‌های بازاریابی و وبسایت‌های مرتبط را گشتم تا ببینم خدماتی که حساب‌های اینستاگرامی می‌فروشند بین کاربران چگونه بازخوردی دارند. این نتیجه تحقیق من است. در نظر داشته باشید که شما همچنان در حال خرید با قبول ریسک آن هستید.آیا خرید پیچ اینستاگرام کاری صحیح است؟

 

توصیه  نئولایز این است که استفاده از توانایی و استعدادهای خودتان برای طراحی پیچتان است چون همانطور که بیان شد نمی توان زیاد به خرید پیچ اینستاگرام تاکید کرد چرا که ممکن است پیچی تقلبی باشد و یا هزاران مشکل دیگر . شما می توانید از پست هایی نظیر 7 نکته جادویی برای نوشتن بهترین کپشن‌های اینستاگرام  استفاده کنید تا بتوانید بهترین متن را برای تصویر خود انتخاب کنید

در پایان

در نهایت، در نظر داشته باشید که هر خریدی از این جنس دارای ریسک است. اگر شما استراتژی درستی در ذهن نداشته باشید حتّی موفّق‌ترین و واقعی‌ترین حساب‌های اینستاگرام برایتان ثمره‌ای نخواهند داشت.

اینجا شما می‌توانید توصیه‌های به روزی، دربارهٔ نحوهٔ دیده شدن در جستجوهای اینستاگرام، یا افزایش دنبال‌کننده پیدا کنید. کاری که باید برای رشد این حساب‌ها انجام دهید همان نوع از کاری است که برای رشد واقعی یک صفحه از ابتدا انجام دهید – پس آن را امتحان کنید.

این مقاله ترجمه‌ای است از:

10 Things You Need to Know Before You Buy Instagram Accounts

پاسخ دهید