ده نکته‌ای که باید پیش از خرید پیج اینستاگرام به آن توجه کنید

ده نکته‌ای که باید پیش از خرید پیج اینستاگرام به آن توجه کنید

نویسنده :صفایی
به‌روز رسانی :۰۵ دی ۱۳۹۹
یکی از راهکارهایی که نئولایز به شما قبل از خرید پیج اینستاگرام پیشنهاد می‌کند چگونه می‌توانیم بهترین اهداف را برای پیج خود طراحی کنید و به سراغ قدم‌های بعدی بروید.

ایجاد یک پایگاه فالوور وفادار در اینستاگرام از ابتدا به کار، وقت و صبر زیادی نیاز دارد، به همین دلیل بسیاری از مشاغل تصمیم به میانبر گرفتن و خرید پیج اینستاگرام می‌گیرند. با این حال، قبل از انجام کار، اطمینان حاصل کنید که از تمام خطرات و مشکلات احتمال ناشی از آن آگاه هستید.اینستاگرام یکی از بهترین کانال‌های رسانه‌های اجتماعی برای تبلیغات و برندینگ است.

حدود ۶۰٪ از کاربران اینستاگرام در مورد محصولات یا خدمات در این شبکهٔ اجتماعی اطّلاعات کسب می‌کنند.  با توجّه به این واقعیّت که روزانه نیم میلیارد نفر به سیستم وارد می‌شوند، این رقم حیرت‌انگیز است و این تعداد رو به رشد است.

خرید پیج اینستاگرام در حالی که اینستاگرام بالاترین میزان تعامل را در میان شبکه‌های اجتماعی دارد، الگورتیم‌ جدید پیشرفت را برای کسب و کارهای تازه‌ وارد کمی دشوار می‌کند زیرا تمرکز آن بر روی پست ها و صفحه‌هایی با شاخص تعامل بالاست. این باعث می‌شود افرادی که هنوز شبکهٔ دنبال‌کننده‌های خود را نساخته‌اند را محدود کند و منجر به عدم توجّه ۷۰٪ پست‌های اینستاگرام شود.

اگر شما حس می‌کنید که تنها راه برای غلبه بر این موانع خرید پیج اینستاگرام است، دو مورد را از همین ابتدا در نظر داشته باشید: خرید پیج اینستاگرام خلاف قوانین و مقرّرات آن است. دوم اینکه خرید حساب اینستاگرامی به معنای خرید دنبال‌کننده‌های آن نیست. بگذارید توضیح دهیم.

پیچ اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام خود را با قبول شرایط آن انجام دهید

خرید پیج اینستاگرام خلاف قوانین و مقرّرات این شبکهٔ اجتماعی است. «در اینستاگرام شما مجاز نیستید که حسابی را بخرید، بفروشید یا هیچ بخشی از آن را منتقل کنید (از جمله نام کاربری آن) یا اطّلاعات ورود کاربری یا نشان (badge) حسابی را درخواست یا جمع‌آوری کنید.»

اگر پیج اینستاگرام  را خریداری کردید، این کار را با اطّلاع از اینکه اینستاگرام هر موقع که تیمش از این موضوع باخبر شود و چیز مشکوکی دربارهٔ حساب پیدا کند، می‌تواند آن را ببندد، انجام داده‌اید.

از آنجا که این پروسه «زیر میز» صورت می‌گیرد هیچ ضمانتی رسمی وجود ندارد که خرید پیج اینستاگرام در نهایت کلاه‌برداری‌ای نباشد که بیش از به دست آوردن واقعی دنبال‌کننده برایتان هزینه‌بردار و اعصاب‌خردکن باشد.

 خرید دنبال‌کننده به معنای خرید حساب کاربری نیست
کوتاه و مختصر بگوییم: به دنبال خرید فالوور نباشید. این احتمال وجود دارد که آنها واقعی نباشند و حتّی اگر باشند، می‌توان تفاوت بین تعامل واقعی و خریداری شده را فهمید. در طولانی مدّت بات‌ها شما را احمق جلوه می‌دهند و به وجههٔ برندتان صدمه می‌زنند.

احتمالاً وبسایت‌هایی که با قیمت بسیار پایین دنبال‌کننده می‌فروشند، دیده‌اید.

این فالوورها به احتمال زیاد با پست‌های شما تعاملی نخواهند داشت و حتّی اگر داشته باشند، نظرات آنها عمومی و بی‌معنی و پر از ایموجی خواهند بود.

مشکلات مرتبط با خرید دنبال‌کنندگان اینستاگرام مشابه مشکلاتی است که در هنگام خرید پیج اینستاگرام با آنها مواجّه خواهید شد. ولی اگر همچنان از تصمیم خود مطمئن هستید و می‌خواهید این کار را انجام دهید چند مورد را رعایت کنید.

خرید پیچ اینستاگرام خود را مستقیماً از فروشنده انجام دهید

چگونه می توانیم کامنت های دیگران را مورد بررسی قرار دهیم. آیا می توانیم به راحتی تمام کامنت های یک پیچ را در اختیار داشته باشیم؟‌شاید در نگاه اول غیر ممکن به نظر برسد ولی شما می توانید به داده های کامنت ها دسترسی داشته باشید.

دربارهٔ پیشینهٔ آن تحقیق کنید

به این معنا که شما باید مطمئن شوید فردی که با وی صحبت می‌کنید وجود خارجی دارد و صاحب حساب است.

دوم، مطمئن شوید که دنبال‌کنندگان حساب بات نیستند. پست‌ها را چک کنید و به نظرات توجّه کنید، فهمیدن قلابی بودن حساب‌ها نباید کار سختی باشد.اگر می‌خواهید ۱۰۰٪ مطمئن شوید، این یک ابزار رایگان عالی است که به شما امکان انجام یک بررسی سریع بر روی حساب را می‌دهد.


 تحلیل آماری انجام دهید

نیازی به گفتن ندارد که شما باید از مناسب بودن این حساب برای فعالیّت خود کاملاً مطمئن شوید.

از آنجایی که شما حاضر شده‌اید برای دنبال‌کننده هزینه کنید، برای ذخیره ۳۰ دلار تحقیق را کنار نگذارید. این ابزار به شما دسترسی به بیش از ۳۰ معیار کلیدی برای هر صفحه عمومی اینستاگرام را می‌دهد. این معیارها شامل پرکاربردترین هشتگ‌ها و کلمات، تناوب پست‌ها و میانگین تعامل و … می‌شود.


پیشنهاد نئولایز:۴۳ آمار اینستاگرام سال ۲۰۱۹ که باید بدانید

بر روی جزئیّات به توافق برسید

زمانی که از صحّت حساب، صاحب آن و دنبال‌کنندگان آن مطمئن شدید، یک قرارداد خرید و فروش بنویسید.  به طور کلّی این قرارداد می‌بایست شامل این موارد شود:

  • هویّت طرفین
  • تاریخ توافق
  • توصیف کالا و/یا خدمات
  • پرداخت
  • ارائه
  • مواد متفرقه

 

از خدمات پرداخت معتبر استفاده کنید

اولاً، مطمئن شوید که حساب به فردی که با او در ارتباط هستید تعلّق دارد. خرید پیج اینستاگرام هر تلاشی برای ارسال مبلغ از طریق شخص ثالث، دوست یا آشنا نشانهٔ مورد مشکوک است.

پرداختی‌ها را قسط بندی کنید

همیشه باید مراقب بود، پس پیشنهاد می‌کنیم که با فروشنده در هنگام خرید در ارتباط مستقیم باشید.

فروشنده به شما نام کاربری و رمز عبور را می‌دهد. پس از آن شما وارد حساب می‌شوید و می‌بایست ایمیل و رمز عبور را عوض کنید، حساب را از فیسبوک فروشنده قطع کنید و به حساب فیسبوکی خودتان متّصل کنید. تنها در این لحظه است که شما کنترل کامل بر حساب اینستاگرامی خود دارید.

فروشنده نیز از شما درخواست‌هایی برای اطمینان پیدا کردن می‌کند، چون کلاه‌برداری می‌تواند برای هر دو طرف اتّفاق بیافتد، پس بهتر است که پرداخت را به دو یا سه بخش در این پروسه تقسیم کنید. به یاد داشته باشید اگر هر اتّفاق ناگواری بیافتد شما نمی‌توانید به اینستاگرام شکایت کنید، از آنجا که این کار به بسته شدن حساب شما و فروشنده منجر می‌شود. خرید پیج اینستاگرام همچنین در نظر داشته باشید که این حساب می‌تواند در هر زمانی توسط اینستاگرام بسته شود.

اگر پیج اینستاگرام را از واسطه خریداری می‌کنید

در حالی که خدمات واسطه‌ها قول حفاظت از شما در برابر کلاه‌برداری و دنبال‌کنندگان قلابی را می‌دهد، بسیاری از این خدمات به همان اندازه ریاکارانه و مشکوک هستند. صدها فروم forum با حساب‌هایی برای فروش با قیمت‌هایی از ۵۰ تا هزارها دلار وجود دارند، از جمله e-bay مشهور. لطفاً از اینها دوری کنید. در حالی که برخی از پیشنهادات آنها ممکن است واقعی باشند، فروم‌ها و e-bay معدن کلاهبرداری هستند.


من بعضی فرم‌های بازاریابی و وبسایت‌های مرتبط را گشتم تا ببینم خدماتی که حساب‌های اینستاگرامی می‌فروشند بین کاربران چگونه بازخوردی دارند. این نتیجه تحقیق من است. در نظر داشته باشید که شما همچنان در حال خرید با قبول ریسک آن هستید.آیا خرید پیچ اینستاگرام کاری صحیح است؟

در پایان 

در نهایت، در نظر داشته باشید که هر خریدی از این جنس دارای ریسک است. اگر شما استراتژی درستی در ذهن نداشته باشید حتّی موفّق‌ترین و واقعی‌ترین حساب‌های اینستاگرام برایتان ثمره‌ای نخواهند داشت.

در اینجا می‌توانید توصیه‌های به روزی، دربارهٔ نحوهٔ دیده شدن در جستجوهای اینستاگرام، یا افزایش دنبال‌کننده پیدا کنید. کاری که باید برای رشد این حساب‌ها انجام دهید همان نوع از کاری است که برای رشد واقعی یک صفحه از ابتدا انجام دهید – پس آن را امتحان کنید.

نظر شما :